گروه: زنان
تاریخ: ۱۸:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
موانع پیشرفت ورزش استان قزوین رفع شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین ، وی گفته بود: در زمینه تقویت ورزش در عرصه‌های متفاوت ضروری هست موانع و مشکلات موجود در این زمینه رفع گردد تا شاهد رونق و پیشرفت ورزش و قهرمان‌پروری در سطح استان قزوین باشیم. نماینده مردم قزوین، البرز ‌و آبیک در مجلس […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین ،

وی گفته بود: در زمینه تقویت ورزش در عرصه‌های متفاوت ضروری هست موانع و مشکلات موجود در این زمینه رفع گردد تا شاهد رونق و پیشرفت ورزش و قهرمان‌پروری در سطح استان قزوین باشیم.

نماینده مردم قزوین، البرز ‌و آبیک در مجلس شورای اسلامی اهتمام کرد: امروز بخشی از ابهت هر کشور به جهت ورزشی و افتخارآفرینی در این حوزه بازمی‌گردد که این ارزشمند نشان‌دهنده ارزش دقت به مبحث قهرمان‌پروری هست.

استعدادیابی ورزش زنان در استان قزوین تقویت شود

سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در این جلسه عنوان کرد: زنان با دقت به شرایط جسمی احتیاج ویژه‌ای به ورزش دارند که این ارزشمند ضروری هست مورد دقت قرار گیرد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی دنبال کرد: استعدادیابی در ورزش زنان و رشته‌های متفاوت ضروری هست با جدیت در استان قزوین دنبال کنندهی گردد تا شاهد افتخارها ورزشی در استان و از سوی زنان توانمند باشیم.