گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۴:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
مهم ترین اخبار شبکه های اجتماعی سمنان در ۲ روز گذشته

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، پیکر شهید مدافع حرم محسن حججی، دوشنبه شب سوم مهر ۹۶ وارد تهران شد که در صدر اخبار شبکه های اجتماعی قرار گرفت.* مهم ترین اخبار کشوری شبکه های اجتماعی سمنان– سامانه وام ازدواج که طی روزهای اخیر در اغلب موارد گزینه‌ای برای انتخاب بانک عامل […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، پیکر شهید مدافع حرم محسن حججی، دوشنبه شب سوم مهر ۹۶ وارد تهران شد که در صدر اخبار شبکه های اجتماعی قرار گرفت.
* مهم ترین اخبار کشوری شبکه های اجتماعی سمنان
– سامانه وام ازدواج که طی روزهای اخیر در اغلب موارد گزینه‌ای برای انتخاب بانک عامل ارائه کننده تسهیلات به متقاضی اعلام نمی‌کرد، دوباره به حالت عادی برگشته و زوج‌ها می‌توانند مراجعه و ثبت نام کنند.
– برخورد اتوبوس با کامیون در آذربایجان شرقی جان دو نفر را گرفت و ۱۴ نفر را راهی بیمارستان کرد، زیادشدن سانحه واژگونی خودروها و تصادف اتوبوس‌ها، برای کاربران شبکه های اجتماعی استان سمنان سوال بود و ورود مسوولان برای بررسی و کارشناسی این موضوع خواسته اصلی بیشتر کاربران بود.
– سخنگوی وزارت بهداشت گفت: حدود هشت میلیون نفر در ایران سیگار می کشند، هر سال ۵۰۰ هزار نفر به علت مصرف دخانیات بستری می شوند و ۵۰ هزار نفر فوت می کنند و مصرف سیگار بین دختران در پنج سال گذشته دوبرابر شده است.
* مهم ترین اخبار محلی شبکه های اجتماعی سمنان
– ماموران پلیس زنی را که در بازار سمنان به کیف قاپی می‌پرداخت دستگیر کردند، همسر این زن هم با پیشنهاد ۲۰ میلیون تومانی به ماموران برای خلاصی همسرش، دستگیر شد.
– مسوولیت پذیرایی از ۲۵ هزار زائر اربعین در کربلا، نجف و مرز مهران به استان سمنان واگذار شده است.
– پلیس مبارزه با مواد مخدر دامغان در بازرسی از یک دستگاه کامیون حمل ضایعات، بیش از ۴۴ کیلوگرم مواد مخدر کشف کرد.
– پست‌هایی مبنی بر این که چرا بازی های فوتبال نماینده استان سمنان در لیگ دسته دو کشور از شبکه تلویزیونی استانی پخش زنده نمی شود و مورد بی مهری مسوولان قرار گرفته است در بیشتر گروه های تلگرامی دست به دست شد.
۷۳۴۴/۶۱۰۳ خبرنگار: امیرحسین کاشی منش ** انتشاردهنده: مصطفی دهقان
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.