گروه: اخبار
تاریخ: ۱۸:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
مهمترین وظیفه فرمانداری برگزاری انتخابات است/سایرکارها نظارتی است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، لطیف حیایی اهوازی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان اهواز با موضوع انتخابات با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: آنچه مسلم هست فرمانداری به عنوان نماینده عالی دولت یک سری وظایف و مسئولیت هایی به موجب قانون برعهده دارد و مهمترین و اصلی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، لطیف حیایی اهوازی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان اهواز با موضوع انتخابات با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: آنچه مسلم هست فرمانداری به عنوان نماینده عالی دولت یک سری وظایف و مسئولیت هایی به موجب قانون برعهده دارد و مهمترین و اصلی ترین وظیفه اجرایی فرمانداری ها همین برگزاری انتخابات است و سایر مسئولیت ها و اختیارات فقط برای هماهنگی و نظارت تعیین شده اند.

وی افزود: یک سری خلاءهایی در سطح شهرستان اهواز مشاهده کردیم که مهمترین آنها غیبت مدیران شهرستانی در جلسات مختلف است؛ چنین موضوعی باعث شده تا انسجام خوبی در این زمینه از مدیران مشاهده نکنیم.

معاون فرماندار اهواز و رئیس ستاد انتخابات شهرستان اهواز تصریح کرد: اهداف عالی نظام و دولت، اجرای برنامه های ابلاغی پنج ساله، سند چشم انداز کشور و همچنین حرکت در راستای تحقق سیاست ها و منویات ابلاغی مقام معظم رهبری است و باید مدنظر تمامی مدیران اجرایی شهرستان باشد.

حیایی اهوازی بیان کرد: با توجه به حجم و سنگینی کار انتخابات همه دستگاه های اجرایی شهرستان باید بر اساس تکلیف قانونی خود به امر مشارکت در برگزاری آن ورود کنند.

وی در ادامه عنوان کرد: عدم اجرای برنامه های تنش زا و تحریک آمیز مخصوصا اجرای حکم تخریب توسط شهرداری ها و یا کارهای از این دست باید مدنظر تمامی مدیران باشد و اجرای چنین کارهایی باید تا بعد از انتخابات دست نگه داشته شوند.

معاون فرماندار اهواز و رئیس ستاد انتخابات شهرستان اهواز در پایان پیشنهاد داد: برای پیشگیری از بی نظمی و نازیبایی چهره شهر هم باید شهرداری ها حداقل یک مکانی را برای تبلیغ تعیین و پاکسازی را به صورت منظم انجام دهند.

برچسب ها: , ,