گروه: شغل
تاریخ: ۷:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
مهمترین دستورکار تشکیل فراکسیون جوانان حل مشکل اشتغال است

«هاجر چنارانی» عضو فراکسیون جوانان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا پیرامون تشکیل این کمیسیون و اهداف آن گفت: در حال حاضر ۹میلیون جوان بیکار در کشور داریم که کمک به رفع این مشکل اصلی ترین دغدغه اعضای فراکسیون است. او ادامه داد: وجود فراکسیونی در مجلس مختص […]

«هاجر چنارانی» عضو فراکسیون جوانان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا پیرامون تشکیل این کمیسیون و اهداف آن گفت: در حال حاضر ۹میلیون جوان بیکار در کشور داریم که کمک به رفع این مشکل اصلی ترین دغدغه اعضای فراکسیون است.

او ادامه داد: وجود فراکسیونی در مجلس مختص به جوانان لازم و ضروری بود زیرا جوانان سرمایه کشور هستند. مجلس شورای اسلامی به عنوان کانون قانو‌گذاری باید برای جوانان برنامه ریزی و دستور عمل مشخصی داشته باشد. 

عضو فراکسیون جوانان با تاکید بر اینکه "باید قانون‌هایی به نفع جوانان وضع شود که دغدغه این قشر مهم از جامعه را حل کند" تصریح کرد: اولین دغدغه جوانان اشتغال است و رسیدگی به این مسئله مشکلات این قشر خاص از جامعه را مرتفع خواهد کرد.

چنارانی در خاتمه گفت: فراکسیون جوانان از ابتدا به این فکر بود که مهمترین قدم‌هایش را در بهبود وضعیت اشتغال بردارد و خیلی جدی مشکلات آنها را پیگیری کند.