گروه: شغل
تاریخ: ۲۱:۲۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کردستان به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی کردستان، اولین همایش ملی «اشتغال دانش بنیان» و دومین«جشنواره ایده های برتر کسب و کار» توسط جهاد دانشگاهی استان کردستان با همکاری جمعی از دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و علمی کشوری و استانی در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کردستان به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی کردستان، اولین همایش ملی «اشتغال دانش بنیان» و دومین«جشنواره ایده های برتر کسب و کار» توسط جهاد دانشگاهی استان کردستان با همکاری جمعی از دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و علمی کشوری و استانی در ۳و ۴ اسفند ماه سال جاری در سنندج برگزار می‌شود.

براساس خبر منتشر شده توسط دبیرخانه اولین همایش ملی اشتغال دانش بنیان و دومین جشنواره ایده های برتر کسب و کار بنابر درخواست پژوهشگران و علاقه‌‌مندان مهلت ارسال مقالات به این همایش تا ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۵ تمدید شد.

گفتنی است؛ علاقه‌‌مندان می ‌توانند از طریق وب سایت رویداد به نشانی www.jdkurd.ir ثبت نام کرده و اصل مقالات و ایده های کسب و کار خود را ارسال کنند.

لازم به ذکر است؛ تاریخ بیان شده ارسال مقاله به اولین همایش ملی «اشتغال دانش بنیان و دومین جشنواره ایده‌های برتر کسب و کار» به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.