گروه: ورزش
تاریخ: ۸:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از دنیا نيوز،  سجاد شهباززاده در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر نه تنها گلی به نتیجه نرسانده لکن چند هفته ای هم خدشه دیده بود و نتوانست در خدمت تیمش باشد. این بازیکن طی هفته های موخر اصلا کارکرد مطلوبی نداشته و بعد از رفتن منصوریان و […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از دنیا نيوز،  سجاد شهباززاده در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر نه تنها گلی به نتیجه نرسانده لکن چند هفته ای هم خدشه دیده بود و نتوانست در خدمت تیمش باشد.

این بازیکن طی هفته های موخر اصلا کارکرد مطلوبی نداشته و بعد از رفتن منصوریان و حاضر بودن شفر حتی نتوانسته خود را در شرائط گل هم قرار دهد به نوعی که علی الظاهر فوتبال بازی کردن را از یاد برده است!!

و اکنون شفر که بعد از حضورش در استقلال چندین نشست خصوصی با شهباززاده برگزار کرده اهتمام کرد به این بازیکن مساعدت کند و حتی در ملاقات دوستانه تیم در کیش نیز پنالتی را به این بازیکن داد اما وی پنالتی را هم خراب کرد!

این بازیکن طی هفته های موخر اصلا کارکرد مطلوبی نداشته و بعد از رفتن منصوریان و حاضر بودن شفر حتی نتوانسته خود را در شرائط گل هم قرار دهد به نوعی که علی الظاهر فوتبال بازی کردن را از یاد برده است!! و اکنون شفر که بعد از حضورش در استقلال چندین نشست خصوصی با شهباززاده برگزار کرده اهتمام کرد به این بازیکن مساعدت کند و حتی در ملاقات دوستانه تیم در کیش نیز پنالتی را به این بازیکن داد اما وی پنالتی را هم خراب کرد! گفته می شود شفر میلی به ادامه حاضر بودن این بازیکن در تیم ندارد و نام شهباززاده در فهرست اضافی واقع هست و بیت سعید هست که احتمالا می ماند.

مرجع:ایسکا نیوز