گروه: ورزش
تاریخ: ۱۶:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۸

وی در مورد بازی با پرسپولیس گفت: ما چند هفته ای هست که قادر نبوده ایم دستاورد های دلخواه مان را به دلایل متفاوت اکتساب کنیم و البته یکی از دلایل کلیدی آن غیبت ۵-۶ بازیکن ما در هر بازی بوده هست ولی حتما فردا بازیکنان مان کوشش مضاعفی خواهند کرد تا بتوانیم از ارزش […]

وی در مورد بازی با پرسپولیس گفت: ما چند هفته ای هست که قادر نبوده ایم دستاورد های دلخواه مان را به دلایل متفاوت اکتساب کنیم و البته یکی از دلایل کلیدی آن غیبت ۵-۶ بازیکن ما در هر بازی بوده هست ولی حتما فردا بازیکنان مان کوشش مضاعفی خواهند کرد تا بتوانیم از ارزش خودمان دفاع کنیم و شرایط مان را در جدول محافظت کنیم.

مهاجری دنبال کرد: با دقت به قرعه مطلوبی که بعد از بازی با پرسپولیس داریم و چهار بازی خانگی در مشهد خواهیم داشت اهتمام می کنیم با دست پر از بازی با پرسپولیس برگردیم و خودمان را جزو  تیم های بالانشینان محافظت کنیم.

سرمربی پدیده در مورد بازیکنان محرومان و مصدومان تیمش هم افزود: قاسمی نژاد به سبب سه کارته بودن توان ندارد در بازی با پرسپولیس ما را معیت کند. مرادمند، عباسیان و عزیز هم به سبب لطمه دیدگی همراه تیم نیستند ولی از جوانان تیم مان توقع داریم که بتوانند جایگزین مطلوبی برای این بازیکنان باشند و یک بازی شاداب و پرطراوت را شاهد باشیم.

او در جواب به این پرسش که با دقت به نبود چند بازیکن کلیدی پدیده، آیا جام شهدا مساعدتی به محافظت آمادگی این تیم کرد و در بازی مقابل پرسپولیس دستاورد برابر برایشان خشنود کننده هست یا خیر، توضیح داد: حتما برای هر بازی استراتژی ما بردن هست. در یک بازی برای بردن احتیاج به هجوم هست و در بازی دیگر ضروری هست دفاع کرد ولی حتما اندیشه ما اندیشه برد هست و برای این کار استراتژی داریم و امیدواریم که بازیکنان بتوانند این استراتژی را پیاده کنند. اگر بتوانیم بازی را اداره کنیم بردن پرسپولیس دور از دسترس نیست. جام شهدا هم خیلی به ما مساعدت کرد و توانستیم جوانان را با ترکیب تیم مان هماهنگ کنیم.

مهاجری در مورد چیره شدن تیمش مقابل استقلال در تهران و اینکه شرایط استقلال و پرسپولیس متمایز هست اهتمام کرد: استقلال همه توانش را به کار گرفته بود که ما را ببرد ولی همچنان که گفتم برخوردار بودن استراتژی برای هر بازی توان دارد به ما مساعدت کند. اهتمام کردیم با آنالیزی که از پرسپولیس داشتیم استراتژی ضروری را برخوردار باشیم و امیدواریم که منتهی به برد ما گردد.

اگر به ترکیب تیم ما در طول ۴-۵ بازی سابق ببینید می بینید که گرفتار تحولات فراوانی شده ایم.

او در مورد وضع خانزاده و اینکه دکتر تیم ملی گفت در مورد اینکه بتواند بازی کند یا خیر نظر خواهد داد اظهار کرد: من این را نمی دانم.

..