گروه: ورزش
تاریخ: ۱۶:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
مهاجری: اهتمام می کنیم فردا مطلوب دفاع کنیم و مطلوب هجوم کنیم/ حتما استراتژی ما بردن است

وی دنبال کرد: چند هفته‌ای هست دستاورد هایی که توقع داشتیم را اکتساب نکردیم که سبب آن غیبت ۵، ۶ بازیکن در هر بازی بود. فردا اهتمام می‌کنیم مطلوب دفاع و مطلوب هجوم کنیم. سرمربی پدیده اضافه کرد: پرسپولیس یک رقیب پرقدرت هست، ما هم تیم دست و پا بسته‌ای نخواهیم بود اگرچه چند هفته […]

وی دنبال کرد: چند هفته‌ای هست دستاورد هایی که توقع داشتیم را اکتساب نکردیم که سبب آن غیبت ۵، ۶ بازیکن در هر بازی بود. فردا اهتمام می‌کنیم مطلوب دفاع و مطلوب هجوم کنیم.

سرمربی پدیده اضافه کرد: پرسپولیس یک رقیب پرقدرت هست، ما هم تیم دست و پا بسته‌ای نخواهیم بود اگرچه چند هفته موخر نتوانسته‌ایم دستاورد های مطلوبی به دست آوریم و سبب کلیدی آن هم غیبت ۵-۶ بازیکن اصلی‌مان بوده هست. با تمام این مشکلات به دنبال آن هستیم که مقابل پرسپولیس از ارزش خودمان دفاع کنیم. نکته امیدوارکننده اینکه بعد از بازی با پرسپولیس قرعه مطلوبی نصیب‌مان خواهد گردید و ۳-۴ بازی در مشهد انجام می‌دهیم تا با دستاورد های مطلوب در جمع تیم‌های بالانشین بمانیم، متاسفانه در بازی فردا قاسم‌نژاد محروم هست و نفراتی، چون مرادمند، عباسیان و عزیز هم آسیب‌دیده می باشند، ولی امیدواریم بازیکنان جوانمان خلاء این نفرات را پر کنند.

مهاجری راجع به اینکه با اندیشه اکتساب امتیاز به تهران آمده هست یا اینکه ۳ امتیاز این بازی را می‌خواهد، متذکر گردید: حتما استراتژی ما بردن هست. بردن پرسپولیس دور از دسترس نیست.

وی در رابطه علی رغم اینکه آیا تیمش بعد از بردن استقلال در شرایط آشفتگیی این تیم، می‌تواند پرسپولیس را هم باخت دهد، افزود: این نظر شماست که استقلال شرایط آشفتگیی داشت، اتفاقا در آن روز استقلال تمام زور خود را گذاشت و تمام نیرو‌های خود را بسیج کرد تا با باخت ما از آشفتگی بیرون گردد، ولی با مسرت بازی مطلوبی مقابل این تیم عرضه دادیم در بازی فردا هم با تمام موجودی که داریم و آنالیزی که از رقیب کردیم مسیری میدان خواهیم گردید و امیدوارم دستاورد به سود ما باشد.

سرمربی پدیده در مورد بیماری محمد قاضی و محمدرضا خلعتبری هم اهتمام کرد: متاسفانه این دو بازیکن در ۲-۳ روز موخر به علت مصدوم شدن نتوانستند آن طور که ضروری هست تمرین کنند، ولی با مسرت شرایط جسمانی‌شان مطلوب هست.

خانزاده بعد از چند مدت دوری از میادین و بازکردن گچ دستش شرایط بازی کردن پیدا کرده و فردا یکی از نفرات کلیدی ما می باشد.

وی در جواب به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه شما در مصاحبه‌ای گفته بودید باخت پرسپولیس می‌تواند قدرت پدیده را به لیگ تحمیل کند و آیا این قدرت را دارید که پرسپولیس را باخت دهید، بیان کرد: ضروری هست این قدرت را برخوردار باشیم، بچه‌ها ضروری هست خودباوری برخوردار باشند، ولی متاسفانه در بازی‌ها گل می‌خوریم. در ۱۰ روز سابق اهتمام کردیم در روند بازی هوشیارتر و بیدارتر باشیم و اگر این هوشیاری وجود برخوردار باشد در بازی فردا دروازه ما بسته می‌ماند.

نباید کار‌هایی انجام دهیم که غیرفوتبالی هست.