گروه: شغل
تاریخ: ۲۳:۲۲ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
منصوریان: در دربی دو تیم مراعات هم را نکنند بازی خوبی می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، علیرضا منصوریان پس از تساوی یک بر یک مقابل نفت آبادان اظهار داشت: با توجه به اینکه نگرش ما این بود که از نفت جلو بیفتیم برخلاف جریان بازی که مالک بودیم گل خوردیم، اما خیلی خوب برگشتیم و فکر می‌کنم نفت نسبت […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، علیرضا منصوریان پس از تساوی یک بر یک مقابل نفت آبادان اظهار داشت: با توجه به اینکه نگرش ما این بود که از نفت جلو بیفتیم برخلاف جریان بازی که مالک بودیم گل خوردیم، اما خیلی خوب برگشتیم و فکر می‌کنم نفت نسبت به چند سال گذشته بهتر بازی می‌کند. در اواخر بازی می توانستیم به راحتی به گل برسیم. در یک ربع آخر هم با توجه به این دچار مشکل تاکتیکی شده بودیم بازی را به نفت دادیم.

وی ادامه داد: می‌دانستیم که نفت سخت گل می‌خورد و خط دفاع و حمله بالانس است.

منصوریان در مورد شرایط پژمان منظمی گفت: این بازیکن هنوز نتوانسته انرژی‌اش را تقسیم کند و با او کار می‌کنیم تا بهتر شود. این بازیکن هدیه خوزستان به ما بود و فوتبالیست فوق العاده ای است. او سوغات سال قبل به ذوب‌آهن بود. من معتقدم خوزستان به خصوص آبادان، اهواز و مسجد سلیمان یک گنج در آن خوابیده است. اگر سه تا کمپ ۱۰ روزه در این استان بگذاریم ۵۰ بازیکن ستاره از آن در می آید. اگر سال گذشته هم پژمان را پیدا نمی‌کردیم او سوخت می‌شد. خرید ارزانی بود، اما خوب از آب درآمد. یک اخلاق خوبی هم که دارد این است که هر زمانی خسته شود کنار خط می‌آید و می‌گوید که دیگر تمام شده است و باید تعویض شود.

این مطلبو از دست ندید!  اعتیاد و بیکاری تهدید اساسی برای کانون خانواده ها است

وی با اشاره به اینکه حریفان ما قبل از دیدار با ما مقابل پرسپولیس بازی می‌کنند، گفت:  اگر تیمی مقابل پرسپولیس نمایش خوبی داشته باشد، با انگیزه تر به میدان می‌آید، اما اگر بد ببازد روحیه اش پایین می‌آید. نفت هم هفته قبل خوب بازی کرد و باختش باخت نبود و یک توپ به زمین خورد و وارد دروازه شد.

منصوریان در مورد دربی گفت: ۱۵، ۱۶ بار سابقه حضور در دربی دارم و ۲ بار هم سرمربی بوده‌ام. دربی تاکتیکی نیست و روحی و روانی است. هر تیمی که در طول هفته روی این مسائل کار کند نتیجه خواهد گرفت. امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم. دو تیم هم مراعات نکنند و بازی خوبی از آب دربیاید.

سرمربی ذوب‌آهن در مورد شرایط این تیم گفت:قاعدتا با بودجه ای که داریم نباید افق روشنی ببینیم، اما با بازیکنانی که در اختیار داریم می‌توانیم روشن ببینیم. ۱۰ ماهی که میهمان ذوب‌آهن هستم اعتقاد آنها حرکت رو به جلو است. آذری هم می‌گفت سبز سبزم ریشه دارم. مسئولان باشگاه انسجام در مسیر دارند و اگر کسی هم جدا شود نگرانی ندارند. اگر شرایط کلی تیم اوکی باشد، همان روند سال قبل را می‌رویم و امیدوارم امانتدار خوبی باشم.