تاریخ: ۱۶:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
مناجات احمدعلی راغب برای زلزله زدگان کرمانشاه

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار موسیقی فارس، مدرس احمدعلی راغب چهره‌ نامدار موسیقی و از پیشکسوتان موسیقی انقلاب، در صدد سانحه زلزله استان کرمانشاه، مناجاتی را به مصیبت‌دیدگان این رویداد هدیه کرده هست. متن این مناجات که به قلم «راغب» نوشته شده، به این توصیف هست: « متن این مناجات که […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار موسیقی فارس، مدرس احمدعلی راغب چهره‌ نامدار موسیقی و از پیشکسوتان موسیقی انقلاب، در صدد سانحه زلزله استان کرمانشاه، مناجاتی را به مصیبت‌دیدگان این رویداد هدیه کرده هست. متن این مناجات که به قلم «راغب» نوشته شده، به این توصیف هست:

« متن این مناجات که به قلم «راغب» نوشته شده، به این توصیف هست: «خداوندا! تو ما را به حِکمت اینچنین می‌آزمایی و نیک میدانی که صبر ما بر آزمون تو، فزون از جان ما و فراتر از طاقت ما، به مقدار ایمان ماست و باوری که به تو داریم و به اینکه تو خود جایزه صبر کسانی هستی که از عهده امتحانت برآمده اند و مونس درد کسانی که در این مسیر رنج و فاجعه دیده‌اند….

 ..

..

خداوندا! مونس مصیبت‌دیدگان ما باش و  پاداش تاب‌آورندگان ما. خداوندا! دستِ تو با مردم هست….

آ چشم این مردم رنج‌دیده را جز به دست مردم و دستی که برای مردم گشوده هست، به سویی مگردان و دست نامردمان را از زخم‌های این مردم مصیبت‌دیده کوتاه بگردان….»

این مطلبو از دست ندید!  برگشت عقاب در آغوش طبیعت