ممانعتی برای حضور کارتن خواب ها در مددسراها وجود ندارد/ استفاده از مددسراهای سیار در مواقع تکمیل ظرفیت گرمخانه ها

0
اشتراک

ممانعتی برای حضور کارتن خواب ها در مددسراها وجود ندارد/ استفاده از مددسراهای سیار در مواقع تکمیل ظرفیت گرمخانه ها

ممانعتی برای حضور کارتن خواب ها در مددسراها وجود ندارد/ استفاده از مددسراهای سیار در مواقع تکمیل ظرفیت گرمخانه هابه گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه جامعه خبرگزاری میزان، رضا قدیمی گفت: اجباری برای ترک مددسرا توسط کاراتن خواب ها در روز های سرد و نیز زمان بارندگی وجود ندارد و حتی در این روزهای سرد عده ای از کارتن خواب ها تا زمان ناهار نیز در مددسراها مانده اند.

وی با بیان این که گرمخانه خاوران میزبان بیشترین کارتن خواب است، تصریح کرد: بین ٢ تا ٢هزار و ۵٠٠ کارتن خواب در گرمخانه های تهران در شب های سرد زمستان اسکان داده می شوند.

قدیمی با بیان این که تعدادی اتوبوس نیز در مقابل بوستان ها توقف دارند، اظهار کرد: این اتوبوس ها به تعبیری همان گرمخانه های سیار هستند که برای کارتن خواب هایی که تمایل به رفتن به گرمخانه ها را ندارند، با تجهیزات مورد نیاز در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، تصریح کرد: در صورتی که در شب های سرد ظرفیت گرمخانه ها و مددسراها تکمیل شود این ابلاغ به آن ها داده شده تا از اتوبوس ها در فضای بیرونی گرمخانه ها برای اسکان کارتن خواب ها استفاده کنند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.