گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۹:۰۹ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۷

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، علی علیزاده تحلیلگر سابق شبکه بی‌بی‌سی فارسی ساعتی قبل با انتشار ویدئویی از آغاز سفری طولانی و چند هفته‌ای خبر داد. این ویدئو بر اساس ساعتی که علیزاده اعلام می‌کند شب گذشته ضبط شده و امروز در […]

علی علیزاده برای حضور در پیاده‌روی اربعین عزم سفر کرده است؟به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، علی علیزاده تحلیلگر سابق شبکه بی‌بی‌سی فارسی ساعتی قبل با انتشار ویدئویی از آغاز سفری طولانی و چند هفته‌ای خبر داد. این ویدئو بر اساس ساعتی که علیزاده اعلام می‌کند شب گذشته ضبط شده و امروز در شرایطی آن را به اشتراک گذاشته که مقصد این سفر را اعلام نکرده است.

او در توضیح این ویدئو تنها به نوشتن «آغاز سفر/ فرودگاه استانبول» اکتفا کرده است. علیزاده اعلام می‌کند که از شروع این سفر هیجان دارد و کمی هم می‌ترسد.

انتشار این ویدئو سبب شد تا کاربران درباره مقصد سفر علیزاده حدس بزنند. برخی از کاربران با توجه به همزمانی شروع سفر او با پیاده‌روی اربعین، مقصد نهایی علیزاده را عراق و حضور در راهپیمایی اربعین دانستند و برخی دیگر نوشتند او عازم سوریه است. علیزاده هنوز به این حدس و گمان کاربران و سؤالات آنها پاسخ نداده است.

این مطلبو از دست ندید!  آنالیز بازى هاى استرالیا در اردوى تیم امید

علی علیزاده برای حضور در پیاده‌روی اربعین عزم سفر کرده است؟