گروه: ورزش
تاریخ: ۳:۲۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۰

 اکنون از آن بازی ۷ هفته سابق و مجال شایستهی هست که کارکرد استقلال در این دو مقطع قیاس گردد.عملکرد استقلال در ۷ هفته دوم لیگ از هر نظر نسبت به ۷ هفته اول ترقی یافته هست. استقلال در ۷ هفته اوائلی صرفا ۵ امتیاز به دست آورد اما در ۷ هفته دوم ۱۲ امتیاز […]

 اکنون از آن بازی ۷ هفته سابق و مجال شایستهی هست که کارکرد استقلال در این دو مقطع قیاس گردد.
عملکرد استقلال در ۷ هفته دوم لیگ از هر نظر نسبت به ۷ هفته اول ترقی یافته هست.
استقلال در ۷ هفته اوائلی صرفا ۵ امتیاز به دست آورد اما در ۷ هفته دوم ۱۲ امتیاز گرفت و صرفا ۲ امتیاز با با اکتساب متوسط ۲ امتیاز در هر بازی در این مقطع فاصله داشت که شاید در صورت آشنایی زیادتر کادر فنی استقلال با بازیکنان پژوهشگر می گردید.
هرچند که استقلال همان طور عنوان بدترین خط هجوم لیگ را به خود تعلق داده اما قسمت عمده این آمار یادگار دوران منصوریان هست.آ
آآبیها در اوائل فصل در ۷ بازی ، ۷ گل خوردند این در حالی هست که این آمار حالا به ۷ بازی۲ گل خورده دست یافته هست که هر ۲ گل از روی نقطه پنالتی به نتیجه دست یافته هست.استقلال در شرایطی در ۷ بازی موخر ۵ کلین شیت داشته که در وقت مربیگری منصوریان در تعداد بازی همانند منحصرا در ۲ بازی توانست دروزاه اش را بسته نگه دارد.
روزی که منصوریان استقلال را ترک نمود.هر چند کارنامه ۷ هفته موخر استقلال هم با دقت و هزینه ای که برای این تیم شده چندان قابل قبول نیست اما توسعه این تیم نسبت به سابق تماما محسوس هست.