گروه: تور
تاریخ: ۱۴:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام محمدعلی زم در نشستی خبری که ظهر امروز در محل دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با محوریت تشریح عملکرد فرهنگی _ اجتماعی و گردشگری این مناطق برگزار شد، گفت: در دولت یازدهم با مقاومت برخی دستگاه‌ها در برابر رشد مناطق آزاد روبه‌رو […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام محمدعلی زم در نشستی خبری که ظهر امروز در محل دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با محوریت تشریح عملکرد فرهنگی _ اجتماعی و گردشگری این مناطق برگزار شد، گفت: در دولت یازدهم با مقاومت برخی دستگاه‌ها در برابر رشد مناطق آزاد روبه‌رو بودیم. باید بدانید که مناطق آزاد، دولت و کشوری مستقل هستند، اما برخی دستگاه‌ها در برابر پیشرفت این مناطق از خود مقاومت نشان می‌دهند و از جمله موانع رشد مناطق آزاد به حساب می‌آیند.

وی ادامه داد: منطق تاسیس منطقه آزاد رستن از مقررات و جستن از قوانین رایج و کهنه جامعه است تا پس از آن این مناطق با برخورداری از قوانین بایسته در جهت رشد حرکت کنند. متاسفانه عمده چالش‌ها در مورد مناطق آزاد در جبهه دستگاه‌های دولتی وجود داشت و باید بدانیم که ۱۰ سال از عمر برخی قوانین گذشته و اقتضای زمانه در اجرای آنها نیست.

ادامه دارد

برچسب ها: