تاریخ: ۰:۱۷ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

فواید این نوشیدنی معجزه‌گر موجب شده هست تا در سراسر چین آوازه پیدا نماید. برای تهیه این نوشیدنی تنها به سیب، چغندرقند و هویج احتیاج هست. همه این مواد را در مخلوط کن گذاشته و آب آنان را بگیرید. حفظ این ترکیب سفارش نمی‌شود و خوب تر هست سریعا پس از تهیه، آن را استفاده […]

فواید این نوشیدنی معجزه‌گر موجب شده هست تا در سراسر چین آوازه پیدا نماید. برای تهیه این نوشیدنی تنها به سیب، چغندرقند و هویج احتیاج هست. همه این مواد را در مخلوط کن گذاشته و آب آنان را بگیرید. حفظ این ترکیب سفارش نمی‌شود و خوب تر هست سریعا پس از تهیه، آن را استفاده کرد. خصوصا آب هویج که پس از گذشت ۶ ساعت خراب می گردد.

از سویی، نیازی به رعایت مقادیر دقیق برای تهیه این نوشیدنی معجزه‌گر نیست و طعم آن را میتوانید بسته به ذائقه خود با اضافه کردن هویج و سیب عوض شدن دهید. برای کسانیکه می‌خواهند بیشترین لذت را از نوشیدنی دریافت کنند، لازم هست مواد را به مقدار برابر با هم ترکیب کرده و سر انجام با اضافه کردن مقدار اندکی آبلیمو یا زنجبیل، طعم آن را خوشایندتر کنند. لطفا از شکر استفاده نکنید!

لطفا از شکر استفاده نکنید!نوشیدنی معجزه‌گر سیب، چغندر و هویج به سبب داشتن دو نوع سبزی و یک میوه که سرشار از آنتی اکسیدان های حیات بخش هست، بسیار مغذی هست. سیب سرشار از ویتامین‌های A , B1 , B6 , C , E ,K همراه با مواد مغذی مثل فولات، روی، منیزیم، پتاسیم، فسفر، کلسیم، سدیم، و آهن هست. هویج نیز در بر دارنده ویتامین‌هایی مثل A , B1 , B2 , B3 , C , E, و K همراه با نیاسین، پانتوتنیک اسید و مینرالهایی مثل کلسیم، منیزیم، پتاسیم، و سلنیوم هست. با استفاده آب هویج، بسیار زیادتر از استفاده مستقیم آن می‌توان از فواید این سبزی بهره‌مند گردید.

چغندرقند یکی از سبزیجاتی هست که به پیشگیری از بیماری‌های قلبی عروقی مساعدت می‌کند و سرشار از ویتامین‌هایی مثل A, C, B -complex، آهن، مس، منیزیم، و پتاسیم همراه با چند فاکتور ضد پیری دیگر هست.

معرفی یک نوشیدنی همه فن رقیب که در کمتر از 300 ثانیه آماده می گردد!

ترکیب این سه ماده برای تأمین تمام مواد مغذی مورد احتیاج بدن کافی هست. از این گذشته، استفاده آن با فواید ماندگاری برای تندرستی بدن همراه هست. بعضی از فواید این نوشیدنی معجزه‌گر عبارت هستند از :

بعضی از فواید این نوشیدنی معجزه‌گر عبارت هستند از :چند پارسال، نوشیدنی سیب، چغندر و هویج به کسانی سفارش گردید که از سرطان ریه رنج می‌بردند و پس از ۳ ماه استفاده پیوسته این نوشیدنی، از این مریضی جانکاه بهبود پیدا نمودند. فواید این نوشیدنی معجزه‌گر تنها محدود به معالجه مریضی سرطان ریه نیست و می‌تواند از طرق محدود کردن رشد سلولهایی که موجب ایجاد سرطان می‌شوند، در معالجه انواع سرطان مساعدت کند.

این آبمیوه یک انتخاب عالی برای رشد ارگانهای سلامت‌زا مثل کلیه، کبد، و پانکراس هست و آنان را در مقابل زیادی از عارضه ها مصون می‌دارد و به تقویت قلب و ریه نیز مساعدت می‌کند.

جدیدا دریافته‌اند که چغندر موجود در این نوشیدنی به نگهدارى از تندرستی قلب مشهور است. هویج نیز که در بر دارنده ترکیباتی مثل لوتئین، کاروتن‌های آلفا و بتا هست، به بالا بردن تندرستی قلب مساعدت می‌کند. هنگامی تمام فواید و خوبی‌های این سبزیجات با سیب ترکیب می‌شود، سطح کلسترول را پایین آورده و فشار خون را کنترل می‌کند؛ از سویی دیگر، مشابه سپری در مقابل بیماری‌های قلبی عمل می‌کند.

زیادی از اشخاص می‌گویند که این نوشیدنی معجزه‌گر ، مانع از ایجاد لکه و جوش روی پوست می‌شود و روال پیری پوست را کندتر می‌کند. رؤیای پوست تازه و جوان را، می‌توان با استفاده یک لیوان از این نوشیدنی شگفت‌انگیز در روز تحقق بخشید.

از سویی دیگر، نوشیدنی معجزه‌گر سیب، چغندرقند و هویج می‌تواند دستگاه هاضمه در بدن را بهبود بخشیده، از تندرستی معده در مقابل زخم‌ها حراست کرده، حرکات روده‌ای را کنترل کرده و از یبوست نیز پیشگیری کند.

نوشیدنی سیب، چغندرقند و هویج خوب ترین نوع نوشیدنی هست که مواد مغذی مورد احتیاج مغز را تامین کرده و این نیز به نوبه خود، حافظه را تقویت کرده و کارکرد مناسب مغز را بهمراه دارد.

نوشیدنی سیب، چغندر و هویج در تقویت سامانه امنیت بسیار قوی عمل می‌کند و در عین حال، بدن را در مقابل آلرژی‌های متفاوت حراست کرده و در معالجه هر نوع عفونت گلو بسیار کارآمد هست.

این نوشیدنی معجزه‌گر، به سم زدایی از کبد و تصفیه خون مشهور است و تولید گلبولهای قرمز خون را افزایش می‌دهد.

 

مرجع: جام جم آنلاین