گروه: بلیط
تاریخ: ۱۳:۴۳ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۱

گروه گردشگری: می‌دانید سفرنوردها و به طور کلی کسانی که به سفر علاقمند هستند، برای رزرو ساده، فوری و امن هتل داخلی از چه شیوه ای استفاده می‌کنند؟  به عنوان مثال کسانی که قصد رزرو هتل یزد، .. را دارند از چه طریقی برای رزرو اقدام می‌کنند؟ را دارند از چه طریقی برای رزرو اقدام […]

گروه گردشگری: می‌دانید سفرنوردها و به طور کلی کسانی که به سفر علاقمند هستند، برای رزرو ساده، فوری و امن هتل داخلی از چه شیوه ای استفاده می‌کنند؟  به عنوان مثال کسانی که قصد رزرو هتل یزد، .. را دارند از چه طریقی برای رزرو اقدام می‌کنند؟

را دارند از چه طریقی برای رزرو اقدام می‌کنند؟ زیادی از این افراد، خوب ترین و کم هزینه‌ترین راه سفر را یافته‌اند و بعضی همچنان با تکیه به شیوه‌های سنتی در صدد چانه‌زنی با متصدیان فروش بلیط و رزرو هتل و…

یکی از این راهکارها این هست که از طریق سیستم رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه جاباما در فهرست هتل‌های شهر و منطقه مورد نظرشان در پی هتلی با نرخ مناسب می‌گردند. از آنجا که جاباما فهرست کاملی از هتل‌ها در سراسر کشور دارد، یافتن هتل با کیفیت و نرخ مناسب کار چندان دشواری نیست. شما می‌توانید با ارزیابی موقعیت جغرافیایی هتل در شهر مد نظر و علاوه بر این با قیاس نرخ هتل‌های یک شهر، برای رزرو اقدام نمایید. به عنوان مثال اگر قدص سفر به مشهد و اقامت در هتلی لوکس را دارید، جاباما لیستی از هتل‌های پرستاره مشهد مثل هتل لوکس درویشی، به عنوان مثال اگر قدص سفر به مشهد و اقامت در هتلی لوکس را دارید، جاباما لیستی از هتل‌های پرستاره مشهد مثل ، قصر و… را در اختیارتان قرار می‌دهد و شما می‌توانید از میان هتل‌های ایده ای این سیستم، هتلی که به بودجه و سلیقه‌تان نزدیک‌تر هست را انتخاب کنید.

این مطلبو از دست ندید!  افزایش اعتبار کارت‌بلیت خبرنگاران/ موجودی کارتهای قبلی «صفر» می‌شود

   این کار چند حسن دارد؛ اول اینکه می‌توانید با رویت عکس ها هتل با یک زمینه ذهنی برای انتخاب هتل اقدام نمایید؛ ضمن اینکه می‌توانید نرخ هتل‌های هم سطح را قیاس کرده و هتل مناسب بودجه خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر بعد از خرید اینترنتی بلیط اتوبوس، قطار یا هواپیما، می‌توانید با کمک فهرست هتل‌های جاباما، خوب ترین هتل را با نرخ مناسب رزرو کنید.

جاباما علاوه بر این امکاناتی مثل رزرو اینترنتی هتل و ارزیابی هتل از روی نقشه و …
این سیستم تاحالا توانسته هست امکان رزرو اینترنتی بیشتر از هزار هتل داخلی را مهیا کند. بدین ترتیب مسافران می‌توانند در تمام شهرهای تهران از طریق جاباما هتل رزرو کنند.
پس اگر قصد سفر به شهرهای ایران را دارید، با آگاهی کامل نسبت به ویژگی‌های هتل مورد نظرتان، آن را رزرو کنید. شما می‌توانید بعد از خرید بلیط اتوبوس VIP شما می‌توانید بعد از یا قطار و هواپیما از وبسایت‌های مطرح، هتل‌تان را از هم آنلاین رزرو کرده و از خدمات شایسته سفر بهره مند شوید.