گروه: جهان / گردشگری
تاریخ: ۲۰:۱۲ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
معرفی گنتینگ هایلند در مالزی

معرفی گنتینگ هایلند در مالزی در این پست قصد داریم به معرفی معرفی گنتینگ هایلند در مالزی رای شما کاربران عزیز بپردازیم. اگر قصد سفر به مالزی را دارید پیشنهاد می کنیم به گنتینگ هایلند در مالزی هم سری بزنیید. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار بگیرد. با ما همراه باشید. گنتینگ هایلند یکـی […]

معرفی گنتینگ هایلند در مالزی

در این پست قصد داریم به معرفی معرفی گنتینگ هایلند در مالزی رای شما کاربران عزیز بپردازیم. اگر قصد سفر به مالزی را دارید پیشنهاد می کنیم به گنتینگ هایلند در مالزی هم سری بزنیید. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار بگیرد. با ما همراه باشید.

 گنتینگ هایلند در مالزی

گنتینگ هایلند در مالزی

گنتینگ هایلند یکـی از نقاط دیدنی مالزی در پایتخت این کشور قرار گرفته است,این محل دیدنی در بخـش شمالی کوالالامپور می‌باشد.گنتینگ که به گنتینگ هایلند مشهـور شده هست بر بالای کوه که با ارتفاع بیشتری قرار دارد که حدود ۱۸۰۰ متر که از خود شهر کوالالامپور ۵۱ کیلیومتر فاصله دارد.

این مجموعه گردشگری و تفریحی حاوی پنج هتل اقامتی که بزرگترین هتل های دنیا حساب می شوند و نسبتا ده هزار اتاق در این مجموعه گنتینگ وجود دارد و ضمناً وجود قمار خانه در این منطقه که از دو قمار خانه مالزی یکـی در این محل قرار گرفته می باشد.

در مجموعه گنتینگ هایلند مالزی برای تفریح گردشگران فروشگاه های بیشتری و ضمناً رستوران های زیاد با برترین امکانات و پارک های بازی که با مجهز ترین امکانات است در این مجموعه برای گردشگران مالزی و توریست ها فراهم کرده اند.اگر بخواهیم از تفریحات و دیگر امکانات این مجموعه برای شما بگویم وجود نمایشگاه دنیای سنگ‌ها و سیرک بزرگ در این مجموعه و تفریحات متنوع دیگر فراهم شده می باشد.

 گنتینگ هایلند در مالزی

گنتینگ هایلند در مالزی

برای رفتن به این منطقه دیدنی مالزی می بایست با بزرگترین تله کابین شرق اسیا بروید ,این تله کابین سریع برای خدمات دهی گردشگران گنتینگ هایلند مالزی می باشد.

برای استقبال زباد از این محموعه ,سازنده آن و گرداورنده این مجموعه که در سـال ۱۹۶۴ فردی به نام تن سری لیم گوه تونگ این مجموعه را با کمک دولت مالزی و سرمایه‌گذاری همـه اموال فردی و تهیه هتل توانست این نقاط دیدنی را بوجود و آورد,حال این صاحبان به دنبال مجموعه دیگر شبیه به این نقطه در سنگاپور است که برای این کشور و قسمـت خصوصی درامد خوبی دارد.

 گنتینگ هایلند در مالزی

گنتینگ هایلند در مالزی

 گنتینگ هایلند در مالزی

گنتینگ هایلند در مالزی

 گنتینگ هایلند در مالزی

گنتینگ هایلند در مالزی

خب دوستان عزیز به پایان مقاله معرفی گنتینگ هایلند در مالزی رسیدیم . از توجه و همراهی شما با این مطلب صمیمانه سپاسگزاریم