گروه: ورزش
تاریخ: ۱۹:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
معرفی نفرات برتر پیکارهای هاپکیدو قهرمانی گیلان

در انتهاء این رقابت ها و در قسمت نونهالان ، کامران خاتمی در وزن ۲۰+ کیلوگرم ، محمد کاردوست در وزن ۲۵+ کیلوگرم و محمدحسان کاچری در وزن ۳۰+ کیلوگرم اول گردیدند ، در هنرهای کسی نیز امید یعقوبی و پارسا معراجی قهرمان گردیدند. در قسمت نوجوانان و در قسمت مقابله، امیرحسین کاردوست در وزن […]

در انتهاء این رقابت ها و در قسمت نونهالان ، کامران خاتمی در وزن ۲۰+ کیلوگرم ، محمد کاردوست در وزن ۲۵+ کیلوگرم و محمدحسان کاچری در وزن ۳۰+ کیلوگرم اول گردیدند ، در هنرهای کسی نیز امید یعقوبی و پارسا معراجی قهرمان گردیدند.
در قسمت نوجوانان و در قسمت مقابله، امیرحسین کاردوست در وزن ۳۵+ کیلوگرم، پوریا حسین نژاد در وزن ۴۰- کیلوگرم، امیررضا قلی پور در وزن ۴۵- کیلوگرم، امیررضا موقدی در وزن ۵۰- کیلوگرم و مهدی خان وقاری هم در وزن ۶۵+ کیلوگرم با پیروزی مقابل حریفان خود قهرمان گردیدند.
علاوه بر این در رتبه سنی جوانان و در قسمت مقابله، آرش علی اکبری در وزن ۵۵+ کیلوگرم، سجاد ناطقی در وزن ۶۰- کیلوگرم، قاسم پورجزیی در وزن ۶۵- کیلوگرم اول گردیدند و مهدی بشکوفه در قسمت دفاع شخصی عنوان نخست را به خود تعلق داد.
در پیکارهای رتبه سنی بزرگسالان نیز در قسمت مقابله، علی معراجی در وزن ۷۵- کیلوگرم و سیاوش فیضیان در وزن ۸۰- کیلوگرم اول گردیدند و در دفاع شخصی محمدرضا پوررجبی ، اشکان اکبری و محمدرضا دهات قهرمان گردیدند.

** برابری تیم های فوتبال استقلال رشت و میرزاکوچک صومعه سرا
** برابری تیم های فوتبال استقلال رشت و میرزاکوچک صومعه سرا در چارچوب رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان (جام گیل) تیم های استقلال رشت و میرزاکوچک صومعه سرا به دستاورد برابری دست یافتند.

در رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان (جام گیل) ۱۲ تیم بصورت مرحله ای و رفت و بازگشت با هم به رقابت می پردازند.
خبرنگار: حسین مجرد
۷۲۸۵