گروه: شغل
تاریخ: ۱۵:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
معرفی مجموعه کتاب  کریمی تفرشی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از سرویس بازار ایسنا، این مجموعه دربردارنده ۵ جلد هست که کتاب اداره شغل ای یک اکتساب و کار موفق از طریق انتشارات کارآفرینان بزرگ انتشار یافته و کتاب‎ در نوشته پشت جلدکتاب کارآفرینی می خوانیم: این کتاب به معنا کارآفرینی از چندین دیدگاه  می پردازد. این کتاب […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از سرویس بازار ایسنا، این مجموعه دربردارنده ۵ جلد هست که کتاب اداره شغل ای یک اکتساب و کار موفق از طریق انتشارات کارآفرینان بزرگ انتشار یافته و کتاب

در نوشته پشت جلدکتاب کارآفرینی می خوانیم: این کتاب به معنا کارآفرینی از چندین دیدگاه  می پردازد. این کتاب در ۱۴۱ صفحه با شمارگان ۲۰۰۰ نسخه و نرخ  ۱۲هزار و ۵۰۰ تومان در دسترس علاقه مندان واقع هست.

در پشت جلد کتاب راز و راز دگرگونی نیز آمده هست: این کتاب به میزان رضایت و شادکامی پرداخته هست.

علاوه بر این در پشت جلد کتاب مدیر موفق کیست؟ می خوانید: این کتاب به بارزترین خصوصیت های ادارهی می پردازد. این کتاب در۲۷۱ صفحه با شمارگان ۲۰۰۰ نسخه و نرخ  ۱۳هزار و ۵۰۰ تومان در دسترس علاقه مندان واقع هست.

نویسنده در مقدمه کتاب اداره شغل ای یک اکتساب وکار موفق ” این کتاب در۹۵ صفحه با شمارگان ۳۰۰۰ نسخه و نرخ  ۱۲هزار تومان در دسترس علاقه مندان واقع هست.

این مطلبو از دست ندید!  کاهش آمار بیکاری سمنان در گرو توجه به صنعت های معدنی هست

این کتاب در ۲۹۹ صفحه با شمارگان ۲۰۰۰ نسخه و قیمت۱۵ هزار تومان در دسترس علاقه مندان واقع هست.

این کتاب در۲۹۶ صفحه با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و نرخ  ۲۸هزار تومان در دسترس علاقه مندان واقع هست.

انتهای پیام