تاریخ: 21:32 :: 2019/11/29
معرفی و آشنایی با سوغات ترکیه

معرفی و آشنایی با سوغات ترکیه در این پست قصد داریم شما کاربران عزیز را با سوغات استانبول آشنا کنیم . در این پست به معرفی آثار زیبا و هنری و همچنین خلاقانه مردم ترکیه میپردازیم. در صورتی که قصد سفر به ترکیه را دارید پیشنهاد می کنیم دیدن صنایع دستی را از دست ندهید، […]

معرفی و آشنایی با سوغات ترکیه

در این پست قصد داریم شما کاربران عزیز را با سوغات استانبول آشنا کنیم . در این پست به معرفی آثار زیبا و هنری و همچنین خلاقانه مردم ترکیه میپردازیم. در صورتی که قصد سفر به ترکیه را دارید پیشنهاد می کنیم دیدن صنایع دستی را از دست ندهید، این صنایع میتوانند سوغات خوبی برای هدیه دادن یا حتی یک یادگاری از این شهر باشد. امیدواریم مقاله مناطق توریستی ترکیه برای شما نیز جذاب باشد و مورد توجه شما قرار بگیرد.

خرید سوغاتی در وقتی که به مسافرت میروید ,یکـی از برترین موقیعیت ها برای ثبت خاطرات در وقـت بازگشت به منزل تان می باشد.ما در این پست برای شما راهنمایی می کنیم .در وقـت خرید سوغاتی در ترکیه چه اقلامی بخرید.شما خواهید توانست برترین سوغاتی های ترکیه را با ارزان ترین هزینه خرید نمایید ,اما چنان چه شما آشنا نباشید و با عجله برای خرید سوغاتی در ترکیه اقدام نمایید ,با گران ترین هزینه ها مواجه خواهید شد.

قالی

یکـی از بیشترین چیزهایی که در ترکیه به عنوان سوغاتی به فروش می رود ,فرش و قالیچه می باشد.چون فرش های با طرح های خیلی زیباد دیده می گـردد که همـه گردشگران برای خرید آنان وسوسه می شوند.اما هزینه این فرش ها در ترکیه انـدکی گران می باشد.فروشنده های فرش در ترکیه خیلی در فروش آنان حرفه ای می باشند و با برخوردی که با خریـدار ها دارند اینگونه که انها دوست شما می باشند و برای فروش ان برای شما زیـادتر از یک ساعت توضیح می دهند که شما از ان خرید نمایید .

سوغاتی های خوب ترکیه

خوراکی های ترکیه

یکـی دیگر از سوغاتی های ترکیه,خوراکی های این شهر است که دسترسی و خرید آن خیلی راحـت می باشد.چون در زیـادتر مغازه های ترکیه می توان خوراکی ها را خرید کرد.نکته ای که شما در خرید خوراکی ها می بایست مراقب باشید ,تاریخ آنان است .پیشنهاد ما برای خرید خوراکی در ترکیه,خرید در استانبول می باشد.

این مطلبو از دست ندید!  کویر لوت نماد گردشگری کرمان

سوغاتی های ترکیه

چای ترکی

یکـی از برترین سوغاتی های ترکیه چای می باشد.چای های ترکیه مشکی و خیلی شیرین می باشند .گردشگران و توریست های که برای اولیـن بار به ترکیه سفر می کنند بیشترین چیزی که سوغات از ترکیه می برند برای منزل خود چای می باشد.

سوغاتی های ترکیه

 چشم زخم

یکـی از پرکاربرد ترین چیزی های که خود مردم ترکیه بهره گیری می کنند در منزل خود چشم زخم یا «Nazar Boncuk» می باشد.مردم ترکیه ,خصوصا در وقـت تولد فرزندشان در منزل این چشم زخم ها در منزل خود اویزان می کنند.در حال حاظر گردشگران هم از این محصول برای سوغات خریداری میکنند.

سوغاتی های ترکیه

لامپ های موزاییک

یکـی دیگر از سوغاتی های که از ترکیه خریداری می گـردد ,لامپ های موزاییک می باشد.این لامپ های زیبا که با دست هنرمندان در رنگ های مختـلفی مثل زمردی رنگ و یا یاقوتی رنگ ساخته می شوند.لامپ استاندارد هستنـد و هزینه آن انـدکی گران می باشد.اگر نیت خرید این سوغاتی از ترکیه دارید از مغازه دار بخواهید برای شما بسته بندی نماید تا رسیدن به منزل خود آسیب نبیند.

سوغاتی های ترکیه

ادویه های ترکی

شما خواهید توانست برای خرید ادویه های ترکی به بازار ادویه فروشی در استانبول بروید و از این ادویه های معطر خریداری نمایید .ادویه هم برای آوردن راحـت می باشد و هم خواهید توانست آن را در جعبه های تزیین بریزید و همراه خود به عنوان سوغاتی به منزل بیاورید.

گ