تاریخ: ۱۲:۲۱ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۴
معرفی و آشنایی با سوغات ارمنستان

معرفی و آشنایی با سوغات ارمنستان در این پست قصد داریم شما کاربران عزیز را با سوغات ارمنستان آشنا کنیم . در این پست به معرفی آثار زیبا و هنری و همچنین خلاقانه مردم ارمنستان میپردازیم. در صورتی که قصد سفر به ارمنستان را دارید پیشنهاد می کنیم دیدن صنایع دستی را از دست ندهید، […]

معرفی و آشنایی با سوغات ارمنستان

در این پست قصد داریم شما کاربران عزیز را با سوغات ارمنستان آشنا کنیم . در این پست به معرفی آثار زیبا و هنری و همچنین خلاقانه مردم ارمنستان میپردازیم. در صورتی که قصد سفر به ارمنستان را دارید پیشنهاد می کنیم دیدن صنایع دستی را از دست ندهید، این صنایع میتوانند سوغات خوبی برای هدیه دادن یا حتی یک یادگاری از این شهر باشد. امیدواریم مقاله مناطق توریستی ارمنستان برای شما نیز جذاب باشد و مورد توجه شما قرار بگیرد.

یکـی از برترین سفرها را می توان با خرید مناسب بسازیم.اگر شما با تور به ارمنستان می روید و نیت خرید از مراکز خرید ایروان و ضمناً مراکز معتبر ارمنستان دارید خواهید توانست با خرید سوغات ارمنستان برترین سفر را برای خود تعداد بزنید.

شما خواهید توانست در تمام شهرهای ارمنستان اقسام کالا ها و محصولات را ببنید که برای شما تازه باشند ولی بیشترین سوغاتی مرغوب ارمنستان در شهر ایروان می توان خرید.شما در بازارهای ارمنستان محصولات قشنگی از جمله سفال کاری، گلدوزی‌های زیبا، سنگ، حجاری فرش و چلیپا سنگ با طرح و رنگ های خیلی جالبی خواهید توانست بخرید که نماد هنر و ابتکار هنرمندان ارمنی می باشد.یکـی از برترین مغاره ها برای خرید سنگ های زیبا فروشگاه ورنیسژ هست که گردنبند و گوشواره‌های زیبا دارد.اگر نیت خرید گردنبند و گوشواره از فروشگاه ورنیسژ دارید برای شما پیشنهاد می دهیم که پـایان هفته‌ها سر بزنید چون در روزهای دیگر موزه Cafesjian هزار پله در آن جا برای خرید آثار هنری برپمی باشد.

این مطلبو از دست ندید!  عکسی از طبیعت بهاری در روستای شهرک

سوغاتی ارمنستان

از فروشگاه های معروف ارمنستان برای خرید ,گالری دالان نام برد.این محل که قدیمی است برای خرید سوغاتی خیلی مناسب می باشد. اگر شما ی سری به این فروشگاه بزنید میبنید که اکثر تورهای ارمنستان مهمانان خود را برای خرید به این فروشگاه راهنمایی می کنند. یکـی از مزیت های این فروشگاه هزینه اجناس این فروشگاه است که تمام هزینه ها خوب هستنـد و خریـدار ها برای آشنایان و خانواده خود برترین سوغاتی را کمترین هزینه می خرند.

مربای گردو ارمنستان

سوغات مشهـور ارمنستان ,مربای گردو می باشد. مربایی که از نظـر مزه به آلبالو و از نظـر رنگ به زرشکی نزدیک هست که خیلی خوشمزه است و خیلی مشتری دارد.شما برای خرید این مربا به آسانـی خواهید توانست در سوپرمارکت های ارمنستان بخرید ,اما برترین مربای گردو ارمنستان در روستاهای توریستی گقارت (geghart) و گارنی (garni)  خواهید توانست ساخته نمایید .

برندهای مشهـور لباس در ارمنستان

یکـی از محصولات پر خریـدار در ارمنستان که اکثر ایرانی ها خرید می کنند و به عنوان سوغاتی برای دوست ها خود گزینش می کنند, پوشاک‌های برند می باشد.شما در ارمنسنان خواهید توانست معروف‌ ترین برند های لباس خریداری نمایید .

قهوه و شکلات ارمنستان

برترین و مشهـور ترین شکلات را خواهید توانست در ارمنستان خریداری نمایید .ارمنستان به عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده شکلات می توان معرفی کرد.شما خواهید توانست شکلات های عالی و ضمناً قهوه عالی هم می توان به عنوان سوغاتی بخرید.