گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۶:۵۶ :: ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
معدن زغال سنگ البرز مرکزی: مسئولیت نظارت بر معادن بر عهده دارندگان پروانه بهره‌برداری معادن است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، معدن زغال سنگ البرز مرکزی در جوابیه‌ای، مسئولیت کشته شدن سه کارگر این معدن را از خود سلب و اعلام کرد: مسئولیت نظارت بر معادن بر عهده دارندگان پروانه بهره‌برداری معادن است.   در مصاحبه‌ خبرگزاری دانشجو با محمد ابراهیم خسروی، دبیر سیاسی […]

معدن زغال سنگ البرز مرکزی: مسئولیت نظارت بر معادن بر عهده دارندگان پروانه بهره‌برداری معادن استبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، معدن زغال سنگ البرز مرکزی در جوابیه‌ای، مسئولیت کشته شدن سه کارگر این معدن را از خود سلب و اعلام کرد: مسئولیت نظارت بر معادن بر عهده دارندگان پروانه بهره‌برداری معادن است.   در مصاحبه‌ خبرگزاری دانشجو با محمد ابراهیم خسروی، دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه مازندران که در ۱۴ مرداد ۹۸ گرفته شد، به مواردی چون نبود نظارت از سوی شرکت البرز مرکزی و مسئولیت کشته شدن سه کارگر این شرکت در حوادث ایجاد شده اشاره شده است.
طبق بررسی‌های انجام شده پیرامون معادن، موضوع خبر متعلق به شرکت و بخش خصوصی بوده و مسئولیت نظارت بر آن‌ها بر عهده دارندگان پروانه بهره برداری معادن و مالکین آن‌ها بوده و همچنین نظارت بر ایمنی آن معادن بر عهده ایشان میباشد و شرکت ذغالسنگ البرز مرکزی هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

در نشستی که با حضور دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه مازندران با مدیر حقوقی شرکت البرز مرکزی انجام شد، به موجب بررسی‌های انجام شده ضمن پوزش از شرکت ذغال سنگ البرز مرکزی، اظهارات پیش‌تر (مواردی چون عدم تعهد شرکت و تحت نظارت بودن معادن سوادکوه) را اصلاح و آماده همکاری شرکت ذغال سنگ البرز مرکزی هستیم. ضمنا معادن سوادکوه زیرنظر بخش خصوصی بوده و شرکت ذغالسنگ البرز مرکزی با دارا بودن کارخانه ذغالشویی ذغالسنگ جدید اقدام به خرید ذغالسنگ استخراج شده از بخش خصوصی و تولید مواد معدنی و اشتغال جوانان بیکار منطقه می‌باشد.

این مطلبو از دست ندید!  درباره مساله حذف افراد در تئاتر ایران