گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۱۹ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۹

ورزش سه: در حالی که حدودا ۹ ساعت تا شروع بازی بازگشت لیگ قهرمانان قاره آسیا در ورزشگاه آزادی باقی مانده هست خلاقیت برای دلالی بلیت های بازی به اوج خود دست یافته هست و در حالی که جاسازی گیت های جدید، دلالها را دچار تنگنا کرده هست راه تازه ای برای فروش گران نرخ […]

ورزش سه: در حالی که حدودا ۹ ساعت تا شروع بازی بازگشت لیگ قهرمانان قاره آسیا در ورزشگاه آزادی باقی مانده هست خلاقیت برای دلالی بلیت های بازی به اوج خود دست یافته هست و در حالی که جاسازی گیت های جدید، دلالها را دچار تنگنا کرده هست راه تازه ای برای فروش گران نرخ بلیت ها در بازار سیاه به وجود آمده هست.

همان طور که در روزهای موخر و پس از گذاشتن گیت های ورودی به ورزشگاه آزادی، تقریبا اغلب فوتبالدوستان به پروسه بلیت خریدن آگاهی پیدا نمودند پس از ورود به سایت خرید بلیت و ثبت کد ملی، در روز مسابقه، باید پشت گیت ورودی حاضر گردید و کارت ملی هوشمند را داخل محفظه تعیین شده قرار داد و پس از آن بلیت کاغذی با تشکیل کد ملی ثبت شده به صوت خودکار صادر خواهد گردید. همین اتفاق موجب شده تا دلال های دور ورزشگاه آزادی دستشان از بلیت کاغذی کوتاه بماند و آنان برای برطرف این نقصان چاره ای جدید بیندیشند.

این مطلبو از دست ندید!  تغییر ساعت مراکز تفریحی و گردشگری ناژوان اصفهان در ماه مبارک رمضان

به این ترتیب بلیت فروشان حاضر در بازار سیاه، کارت های ملی ثبت شده برای خرید بلیت را از صاحبان آن به مدت یک روز خریداری می نمایند و آن را به نرخ گزافی به خریداران انتقال می دهند. آنان در دیدار فینال، کارت ها را پس گرفته و به صاحبان کلیدی آنان تحویل خواهند داد!

مبلغی که شاید سر انجام عده ای انبوه از نفرات حاضر در دور و بر ورزشگاه آزادی را راضی به خرید کند.