گروه: بلیط
تاریخ: ۱۴:۲۰ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
مطهری زاده: تمامی کارهای لازم برای تامین امنیت دیدار پرسپولیس و کاشیما برنامه ریزی شده هست

سردار سعید مطهری زاده فرمانده یگان مخصوص تهران بزرگ در صحبت با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛  ؛  درباره‌ی تمهیدات نیروی انتظامی در بازی امروز تیم‌های پرسپولیس ایران و کاشیما ژاپن در فینال لیگ قهرمانان قاره آسیا گفت: این بازی با توجه به اینکه فینال لیگ قهرمانان قاره آسیا هست و در […]

سردار سعید مطهری زاده فرمانده یگان مخصوص تهران بزرگ در صحبت با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛  ؛  درباره‌ی تمهیدات نیروی انتظامی در بازی امروز تیم‌های پرسپولیس ایران و کاشیما ژاپن در فینال لیگ قهرمانان قاره آسیا گفت: این بازی با توجه به اینکه فینال لیگ قهرمانان قاره آسیا هست و در چند سال موخر چنین بازی بزرگی در کشورمان برگزار نشده، از حساسیت بالایی بهره مند هست. ما از ۲ هفته‌ی گذشته تمامی تمهیدات و برنامه‌های لازم برای امنیت این دیدار را برنامه ریزی کرده بودیم و با توجه به حساسیت بالای این دیدار تمهیدات بیشتری را در بخش ترافیکی، انتظامی تدارک نموده ایم و الحمدالله تا به این لحظه مشکل خاصی رخ نداده هست.

او در ادامه گفت: تمامی نیاز‌ها در بخش امنیتی برای این مسابقه مشابه: واحد‌های برون سازمانی، مجموعه محافظت و. را پلیس برنامه ریزی کرده هست و تمامی ارگان‌ها کوشش می‌کنند تا مسابقه بدون هیچگونه مشکلی برگزار گردد.

مطهری زاده درباره‌ی انتصاب گیت‌های بازرسی در ورزشگاه آزادی تصریح نمود: به هر حال ما هر چه قدر بتوانیم در ورزشگاه‌های خود در پذیرش و هدایت تماشاگران نظم قسمتی خوبی را دارا باشیم برای خودمان خوب تر هست، و در این بخش ۲ مبحث مد نظر می‌باشد: اول اینکه پلیس و افرادی که مساله امنیت را برعهده دارند می‌توانند طرفداران را خوب تر مدیریت کنند.

این مطلبو از دست ندید!  تغییر ساعت مراکز تفریحی و گردشگری ناژوان اصفهان در ماه مبارک رمضان

مستلزم این کار‌ها این هست که ما بتوانیم زیر ساخت‌های ورزشگاه‌ها را درست کنیم.

در بیشتر کشور‌های جهان از همین گیت‌ها استفاده می‌شود، وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در کمال خوشبختی در این زمینه کار‌های خوبی را انجام داده اند و گام نخست را به خوبی برداشته اند و امید دارم از این وضع خوبی که داریم به وضع مطلوب تری دست یابیم.

فرمانده یگان مخصوص تهران بزرگ در انتهاء گفت: تمامی بلیط‌های این دیدار به طور الکترونیکی به فروش رسیده شده هست، اما همیشه شایعه هایی درباره بازارسیاه بلیط فروشی وجود دارد. پلیس و تمامی عاملان ذی ربط به آن به طور محسوس و نامحسوس کار‌های خودشان را به خوبی انجام می‌دهند و افرادی که بخواهند در این زمینه دست به کار خطایی بزنند قطعا از دید پلیس پنهان نخواهند ماند، و دستگیر خواهند گردید. در کمال خوشبختی تا به این لحظه نه چنین چیزی را دیده ایم و نه گزارشی را دریافت نموده ایم و پلیس لایه به لایه طرفداران را بازرسی خواهد کرد و افرادی که بلیط نداشته باشند یا بلیط با کارت ملی شان هم خوانی نداشته باشد از ورودشان به استادیوم جلوگیری خواهد گردید.

زیادتر بخوانید: گرشاسبی: جام را در تهران نگه می‌داریم اتوبوس کاروان تیم فوتبال کاشیما دچار سانحه گردید شیخ سلمان:پشتیبانی هزار درصدی ما را در کنار خود نگاه کنید