تاریخ: ۱:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
مشغول به کار شدن ۴۰۰نفر در بیمارستان آیت اله بروجردی (ره)

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ وی اضافه کرد: احتیاج هست برای تهیه نیروی متخصص در این بیمارستان مکاتباتی با وزارت خانه صورت گیرد و درخواست نیرو داده گردد تا با آمادگی تام بازنمایی گردد. به گفته وی با دقت به زلزله‌های موخر بروجرد و مشکلات بیمارستان‌های […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛

وی اضافه کرد: احتیاج هست برای تهیه نیروی متخصص در این بیمارستان مکاتباتی با وزارت خانه صورت گیرد و درخواست نیرو داده گردد تا با آمادگی تام بازنمایی گردد.

به گفته وی با دقت به زلزله‌های موخر بروجرد و مشکلات بیمارستان‌های فعلی به زودی قسمت درونی بیمارستان چمران به این بیمارستان تازه جابه جایی داده می‌شود تا مورد استفاده قرار گیرد.

ساکی بیان داشت:۴۰۰ نفر نیرو در این بیمارستان مشغول به کار خواهد گردید و ۴۵ نیروی خدماتی از مسیر امتحان جذب شده اند.

وی با اشاره به توزیع دکتر در شهرستان بروجرد اضافه کرد: توزیع دکتر طبق جمعیت صورت می‌گیرد و تقریبا یک چهارم پزشکان استان در بروجرد می باشند.

گودرزی نماینده مردم بروجرد عنوان کرد: در شهرستان بروجرد دکتر متخصص قلب خانم ها وجود ندارد و این یک احتیاج برای شهرستان هست و احتیاج هست برای این بیمارستان سهمیه ویژه‌ای در نظر گرفته گردد به چه سبب که تابلوی این بیمارستان فوق مهارتی هست و احتیاج هست عده ای دکتر فوق مهارت در این بیمارستان مشغول به کار گردند.

این مطلبو از دست ندید!  برگزاری آئین‌های جشن نوروز در مسکو + فیلم

وی اضافه کرد: انتظار داریم توازن در این نیان برقرار گردد و برای بیمارستان درخواست نیرو گردد.