گروه: اخبار
تاریخ: ۱۸:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
مشارکت مردم در انتخابات بالای ۸۰ درصد خواهد بود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، سید سعید شاهرخی روز یکشنبه در دیدار با سردار شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) به مناسبت روز پاسدار و فرارسیدن روز جانباز گفت: انقلاب اسلامی مرهون تلاش ها، مجاهدت ها و رشادت های پاسداران و نیروهای مسلح است […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، سید سعید شاهرخی روز یکشنبه در دیدار با سردار شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) به مناسبت روز پاسدار و فرارسیدن روز جانباز گفت: انقلاب اسلامی مرهون تلاش ها، مجاهدت ها و رشادت های پاسداران و نیروهای مسلح است و باید قدردان مجاهدت ها و ایثارگری های این قشر از جامعه بود.

وی افزود: از نظر سیاسی و اجرایی کشور و استان در شرایط ویژه ای به سر می برد و با نزدیک شدن به انتخابات به خلق حماسه سیاسی دیگری از سوی مردم نزدیک می شویم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار تصریح کرد: اولویت اول ستاد انتخابات استان و مجریان برگزاری انتخابات بسترسازی برای حضور و مشارکت حداکثری است که پیام ها و دستاوردهای زیادی به دنبال خواهد داشت و همه جهت گیری ها و تلاش ها باید برتحقق این امر متمرکز شود.

شاهرخی بیان کرد:درحال حاضر همه عوامل اجرایی و نظارتی و دست اندرکاران برگزاری انتخابات در آمادگی بالایی به سر می برند و همه علائم و نشانه ها  نوید بخش خلق یک حماسه بزرگ سیاسی است.

وی عنوان کرد: تعداد روستاهای واجد شرایط برای برگزاری انتخابات در استان قزوین از ۷۰ درصد در دوره گذشته به ۱۰۰ درصد در دوره جدید رسیده که بیانگر افزایش میزان مشارکت مردم است.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین یادآورشد: پیش بینی ها از مشارکت بالای ۸۰ درصدی مردم در انتخابات است و در انتخابات شوراها تعداد داوطلبان شوراهای اسلامی استان در مقایسه با گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است و این موضوع میتواند بستر و فضای بهتری را برای حضور و مشارکت بیشتر مردم در پای صندوق های رای فراهم کند.

برچسب ها: