تاریخ: ۱۶:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
مشارکت بیش از ۹ میلیارد ریالی مردم در کمک به محرومان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا مرکزی ؛ علی اصغر نجفی ، مدیر کمیته امداد شهرستان دلیجان با بیان اینکه مشارکت نیکوکاران در طرح های مشارکتی کمیته امداد اقدامی مطلوب در جهت گره گشایی از مشکلات مددجویان است ، گفت : مشارکت های مردمی از طریق روش های مختلفی همچون صندوق […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا مرکزی ؛ علی اصغر نجفی ، مدیر کمیته امداد شهرستان دلیجان با بیان اینکه مشارکت نیکوکاران در طرح های مشارکتی کمیته امداد اقدامی مطلوب در جهت گره گشایی از مشکلات مددجویان است ، گفت : مشارکت های مردمی از طریق روش های مختلفی همچون صندوق های صدقات ، مراکز نیکوکاری ، روش های نوین و کمک های مستقیم موردی خیران در سطح شهرستان انجام می شود.

وی با اشاره به فعال بودن هفت هزارو ۳۲۱ صندوق صدقات در سطح شهرستان  دلیجان افزود : مردم شهرستان طی سال گذشته ۹ میلیارد و ۷۷۸ میلیون و ۵۷۶ هزار ریال در قالب صدقات، جشن عاطفه ها و جشن نیکوکاری به نیازمندان کمک کردند.

وی خاطر نشان کرد: صدقات مردم به منظور تامین جهیزیه نو عروسان نیازمند، کمک به تامین زندگی خانوار های محروم ، درمان بیماران ، تامین مسکن و تامین نیازهای دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت هزینه می شود.

وی در ادامه پرداخت وام های کارگشایی قرض الحسنه را از اقدامات کمیته امداد به منظور رفع مشکلات مددجویان عنوان کرد و گفت : سال گذشته ۱۹۹ مورد وام قرض الحسنه با اعتبار چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده  است.

نجفی تصریح کرد: این تعداد وام به منظور رفع مشکلات مسکن ، تهیه جهیزیه و ازدواج و هزینه های تحصیلی در قالب وام های کارگشایی به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد : سال گذشته یک هزار و ۹۶ خانواده تحت حمایت مستمری و مساعدت به صورت نقدی و غیر نقدی با اعتبار هشت میلیاردو ۶۸۸ میلیون ریال دریافت کرده اند.