تاریخ: ۱۶:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
مشارکت بیش از ۹ میلیارد ریالی مردم در کمک به محرومان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا مرکزی ؛ علی اصغر نجفی ، مدیر کمیته امداد شهرستان دلیجان با بیان اینکه مشارکت نیکوکاران در طرح های مشارکتی کمیته امداد اقدامی مطلوب در جهت گره گشایی از مشکلات مددجویان است ، گفت : مشارکت های مردمی از طریق روش های مختلفی همچون صندوق […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا مرکزی ؛ علی اصغر نجفی ، مدیر کمیته امداد شهرستان دلیجان با بیان اینکه مشارکت نیکوکاران در طرح های مشارکتی کمیته امداد اقدامی مطلوب در جهت گره گشایی از مشکلات مددجویان است ، گفت : مشارکت های مردمی از طریق روش های مختلفی همچون صندوق های صدقات ، مراکز نیکوکاری ، روش های نوین و کمک های مستقیم موردی خیران در سطح شهرستان انجام می شود.

وی با اشاره به فعال بودن هفت هزارو ۳۲۱ صندوق صدقات در سطح شهرستان  دلیجان افزود : مردم شهرستان طی سال گذشته ۹ میلیارد و ۷۷۸ میلیون و ۵۷۶ هزار ریال در قالب صدقات، جشن عاطفه ها و جشن نیکوکاری به نیازمندان کمک کردند.

وی خاطر نشان کرد: صدقات مردم به منظور تامین جهیزیه نو عروسان نیازمند، کمک به تامین زندگی خانوار های محروم ، درمان بیماران ، تامین مسکن و تامین نیازهای دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت هزینه می شود.

این مطلبو از دست ندید!  کاشت نهال در ۴۰۰ هکتار از طبیعت خراسان جنوبی

وی در ادامه پرداخت وام های کارگشایی قرض الحسنه را از اقدامات کمیته امداد به منظور رفع مشکلات مددجویان عنوان کرد و گفت : سال گذشته ۱۹۹ مورد وام قرض الحسنه با اعتبار چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده  است.

نجفی تصریح کرد: این تعداد وام به منظور رفع مشکلات مسکن ، تهیه جهیزیه و ازدواج و هزینه های تحصیلی در قالب وام های کارگشایی به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد : سال گذشته یک هزار و ۹۶ خانواده تحت حمایت مستمری و مساعدت به صورت نقدی و غیر نقدی با اعتبار هشت میلیاردو ۶۸۸ میلیون ریال دریافت کرده اند.