گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۴۳ :: ۱۳۹۷/۱۱/۰۹
مسیر قطار تهران مشهد و برعکس در چه شهرهایی ایستگاه دارد؟

– خبر ها بازار – سفر به مشهد از جذابترین مقاصد گردشگری و توریستی در کشور هست و هر ساله در همه ماه ها و فصل های سال، مسافران زیادی برای دیدار از مشهد به این شهر مقدس عزیمت می کنند. مشهد مقدس من جمله شهرهایی هست که همیشه در تعطیلات ماه های متفاوت سالف […]

– خبر ها بازار –

سفر به مشهد از جذابترین مقاصد گردشگری و توریستی در کشور هست و هر ساله در همه ماه ها و فصل های سال، مسافران زیادی برای دیدار از مشهد به این شهر مقدس عزیمت می کنند. مشهد مقدس من جمله شهرهایی هست که همیشه در تعطیلات ماه های متفاوت سالف حتی تعطیلاتی ۳ روزه، مقصد عزیمت هست و برای همه جذابیت دارد.

در سفر با قطار به مشهد مدت زمان عزیمت شما در حدود ۱۱ ساعت هست و اندکی طولانی به نظر می آید! در کمال خوشبختی زیادی از قطارهای موجود در کشور در مسیر تهران به مشهد و برعکس درحال جابجایی مسافران و عرضه خدمات به آنان می باشند که از انواع آنان توان داریم به قطار های فدک اشاره کنیم. قطار های فدک نمونه بسیار خوبی از  خوب ترین قطار تهران مشهد  اما برویم به سراغ مبحث اصلی، قطار تهران مشهد در چه شهرهایی توقف دارد؟

ایستگاه های بین راه قطار تهران مشهد کدام شهرها می باشند؟

اما برویم به سراغ مبحث اصلی، قطار تهران مشهد در چه شهرهایی توقف دارد؟قطار تهران مشهد و برعکس را باید پرازدحام ترین مسیر قطاری کشور معرفی کنیم که در همه فصل های سال مسافران زیادی درحال حرکت برروی ریل های آن می باشند. طبق آخرین اطلاعات هرساله بالغ بر ۳ میلیون نفر به مشهد سفر می کنند که از این تعداد عده زیادی قطار را به عنوان ابزار حمل و نقل خود انتخاب می نمایند.

قطار تهران مشهد در شهرهای تهران، سمنان، شاهرود، نقاب، نیشابور و مشهد ایستگاه های بین شهری دارد. پس با خرید بلیط قطار تهران مشهد توان دارید در صورت تمایل به هریک از شهرهای نامبرده هم دسترسی دارا باشید.

سفر به مشهد از تهران و با قطار توان دارد یکی از سفرهای اشرافی و خاطره انگیز شما باشد. می سؤال کرد چطور؟!  قطار نورالرضا  می سؤال کرد چطور؟!    یکی از قطارهای بسیار مناسب و با کیفیت موجود در مسیر تهران به مشهد هست. شما توان دارید برای مثال بلیط قطار تهران سمنان را خریداری نماید و وقتی به سمنان آمدید از قطار پیاده شده و یک یا دو روزی را در سمنان بمانید.

این مطلبو از دست ندید!  تیزر برنامه فوتبال برتر، چیزی فراتر از فوتبال ایران

 

شاهرود ایستگاه بعدی شما در سفر با قطار تهران مشهد هست

یکی دیگر از شهرهایی که در مسیر راه شما وجود دارد شاهرود هست که جاذبه های دیدنی زیادی هم دارد. در سفر به مشهد برای آنکه بتوانید در شهرهای متفاوت توقف دارا باشید راه حل شما این هست که بلیط تان را به طور چند مقصده خریداری کنید. یعنی برای مثال بلیط تان را در ابتدا برای رسیدن به شاهرود خریداری نمایید و با توجه به مدت وقتی که تصمیم دارید در شاهرود باشید، بلیط بعدی را از شاهرود خریداری کرده و به مشهد بروید.

یکی از قطار هایی که امکان چینی فرایندی را در اختیار شما قرار می دهد  قطار غزال    هست که بصورت هفتگی و همه روزه برنامه حرکت منظی از تهران به مشهد دارد. البته بشدت هم سفارش می کنیم که در سفر خود با قطار به مشهد قطعا زمانی را برای دیدار از شاهرود قرار دهید و توقفی در آن دارا باشید.

دو ایستگاه بعدی که در ادامه راه از شاهرود در مسیر شما قرار دارند، ایستگاه قطار نقاب و نیشابور هست.

ایستگاه قطار نقاب در مسیر ریلی تهران به مشهد، در نزدیکی های سبزوار قرار دارد. سبزوار هم از شهرهای تاریخی کشور هست و پیشنهاد می کنیم در سفر خود به مشهد قطعا سری هم به سبزوار بزنید.

نیشابور، آخرین ایستگاه قطار پیش از رسیدن به مشهد

پس اگر در سفر به مشهد در نیشابور هم توقفی برای دیدار از این شهر زیبا دارا باشید، توقفتان تهی از لطف نخواهد بود.

همان گونه که گفتیم نیشابور آخرین ایستگاه قطاری هست که تا پیش از رسیدن به مشهد وجود دارد. امید داریم در این نوشتار اطلاعات مورد احتیاج خود را درباره ایستگاه های بین شهری قطار تهران مشهد به دست آورده باشید.