گروه: اخبار
تاریخ: ۱۵:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
مسایل شهری تنها به کارها عمرانی و سخت افزاری محدود نیست

این مسئول عنوان کرد: در راستای دقت زیادتر به مردم، سیما و منظر شهری و حقوق شهروندی امروز در کشور ما احتیاج به بازبینی دارد. وی با اشاره به اینکه مردم بعضی مناطق شهری ما در حوزه ساخت و سازها و مقاوم سازی منازل خود به سبب وجود مقررات نامناسب با بی برنامهی روبه رو […]

این مسئول عنوان کرد: در راستای دقت زیادتر به مردم، سیما و منظر شهری و حقوق شهروندی امروز در کشور ما احتیاج به بازبینی دارد.
وی با اشاره به اینکه مردم بعضی مناطق شهری ما در حوزه ساخت و سازها و مقاوم سازی منازل خود به سبب وجود مقررات نامناسب با بی برنامهی روبه رو می باشند، اضافه کرد: ما در ارتباط با حقوق شهروندی سخن می کنیم ولی چه طور هست که تا هم حالا با وجود برپایی همایش ها و جلسه های مهارتی زیاد نتوانسته ایم رضایت مردم را در این زمینه جذب کنیم؟

وی دنبال کرد: همواره تفکر می کنیم همه انرژی و توان خود را روی مسایل و موضوعات شهری می گذاریم از انجایی که به موضوعات خاص آن دقت نداریم و عموما به مسایل آرمانی و تئوری می پردازیم که پاسخگوی نیازهای موجود نیستند.
فرخزاد اضافه کرد: در نگاه به مسایل شهری نباید تنها به کارها عمرانی و سخت افزاری دقت برخوردار باشیم لکن نگاه عمده ما ضروری هست به طرف مساعدت به احداث زندگانی مطلوب و سالم شهری باشد.

معاون سازگاری کارها عمرانی استاندار قزوین عنوان کرد: برای احداث زندگانی سالم شهروندی ضروری هست کم وزن زندگانی مردم را دگرگونی دهیم تا به برنامه ها و اغراض دور خود در ارتباط با حقوق شهروندی دست یابیم.
۸۰۵۴*۳۰۱۳
خبرنگار: رضا اسدی**انتشار دهنده: رضا اولادی