گروه: بلیط
تاریخ: ۱۳:۲۲ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
مسافران پیش از سفر بلیط تهیه کنند

محسن شریعتی، در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان رضوی با بیان اینکه جهت ورود و خارج شدن مسافران از طریق پایانه‌ها عرضه خدمات و نرخ امری حائز ارزش هست، گفت: با توجه به افزایش نرخ بلیط قطار و هواپیما، استقبال از پایانه‌ها افزایش خواهد یافت. وی با اشاره به انتهاء تعطیلات در شهریور ماه و […]

مسافران پیش از سفر بلیط تهیه کنند

محسن شریعتی، در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان رضوی با بیان اینکه جهت ورود و خارج شدن مسافران از طریق پایانه‌ها عرضه خدمات و نرخ امری حائز ارزش هست، گفت: با توجه به افزایش نرخ بلیط قطار و هواپیما، استقبال از پایانه‌ها افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به انتهاء تعطیلات در شهریور ماه و شروع فعالیت دانشگاه‌ها تصریح نمود: در این ایام نیز استقبال از پایانه‌ها افزایش میابد.

به شکلی این تعطیلی از طرف خود مسافران هست.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری خراسان رضوی با بیان اینکه در مجموع افزایش قیمتی در این ایام نداریم، افزود: خدمات حمل و نقلی در این ایام افزایش پیدا می نماید و با سازگاری سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی تعداد تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها را افزایش می‌دهیم تا خدمات بهتری به مردم عرضه داده گردد و زوار و مجاوران مشکلی برای تردد نداشته باشند.

شریعتی در انتهاء گفت: از مردم می‌خواهم پیش از حرکت بلیط خود را تهیه کنند. ما چندین کانال برای تهیه بلیط اینترنتی داریم و در سایت‌هایی مثل شهرداری مشهد و اداره‌کل حمل‌ونقل جاده لینک‌های تهیه بلیط اینترنتی وجود دارد. وقتی مسافران از طریق اینترنتی بلیط تهیه کنند، به آنها تخفیف تعلق می‌گیرد. در این صورت مسافران دیگر درگیر دلال‌ها نخواهند گردید و خدمات مطلوب‌تری به آنها عرضه می‌شود.  

این مطلبو از دست ندید!  شیوه جدید مجرمان سایبری / غرق شدن مرد ۳۲ ساله در سواحل آستارا

انتهای پیام