تاریخ: ۲۰:۱۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
مسابقه نقاشی دیواری در جزیره خارگ برگزار شد

احمد بارگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار راهنمای سفر من اظهار کرد: در اولین روز سالروز بهار انقلاب اسلامی و ورود تاریخی امام خمینی (ره) به ایران اسلامی و در راستای بهبود کیفیت سیما و منظر یکی از مدارس خارگ، مدیریت ارشد شهری خارگ ظهر امروز اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی دیواری کرد. شهردار خارگ افزود: […]

احمد بارگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار راهنمای سفر من اظهار کرد: در اولین روز سالروز بهار انقلاب اسلامی و ورود تاریخی امام خمینی (ره) به ایران اسلامی و در راستای بهبود کیفیت سیما و منظر یکی از مدارس خارگ، مدیریت ارشد شهری خارگ ظهر امروز اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی دیواری کرد.

شهردار خارگ افزود: اولین دوره مسابقه نقاشی دیواری در اولین روز دهه مبارک فجر با هدف بهره‌گیری از توان و ظرفیت هنرمندان شهر و شناسایی استعدادهای برتر و ایجاد طراوت و نشاط با حضور پرشور اهالی شریف جزیره خارگ در دبیرستان شهید خجسته جلالی با حضور بیش از ۱۰۰ هنرمند برگزار شد.

بارگاهی با اشاره به اینکه برگزاری چنین مسابقاتی در سطح جزیره خارگ باعث شناسایی و شکوفایی استعدادهای هنری خواهد شد، گفت: با توجه به بازنگری و رفع نواقص و کاستی‌های موجود در این زمینه هر ساله شاهد بهبود و افزایش سطح کیفی این نقاشی در سطح شهر خواهیم بود و شهرداری خارگ برای استفاده از استعدادهای بومی در هنر برنامه ویژه ای در نظر دارد.

این مطلبو از دست ندید!  کشف ۲۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق در تربت جام