گروه: شغل
تاریخ: ۱۵:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۶
مسابقات سراسری قرآن کریم پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در تبریز به کار خود پایان داد+تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان‌شرقی، هفدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ویژه بانوان شاغل، همسران و فرزندان کارکنان، روز گذشته ۲۵ مردادماه با حضور حجت‌الاسلام ال هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز با معرفی نفرات برتر به کار […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان‌شرقی، هفدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ویژه بانوان شاغل، همسران و فرزندان کارکنان، روز گذشته ۲۵ مردادماه با حضور حجت‌الاسلام ال هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
مسابقات سراسری قرآن کریم پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در تبریز به کار خود پایان داد+تصاویر
براساس این گزارش در این دوره از مسابقات ۲۵۰ نفر از برگزیدگان مناطق قرارگاه پدافند هوائی از سراسر کشور در رشته‌های حفظ کل، ۲۵. ۲۰. ۱۵. ۱۰. ۵ و ۳ جزو قرائت تحقیق و ترتیل، اذان و تفسیر در دو سطح ۱ و ۲ به رقابت پرداختند.
 ۷۳ نفر از منتخبان این دوره به مسابقه‌های سراسری ارتش جمهوری اسلامی ایران که ۱۹ تا ۲۲ شهریور به میزبانی مدیریت قرآن و عترت سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در تهران برگزار می‌شود، اعزام می‌شوند.
مسابقات سراسری قرآن کریم پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در تبریز به کار خود پایان داد+تصاویرمسابقات سراسری قرآن کریم پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در تبریز به کار خود پایان داد+تصاویرمسابقات سراسری قرآن کریم پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در تبریز به کار خود پایان داد+تصاویرمسابقات سراسری قرآن کریم پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در تبریز به کار خود پایان داد+تصاویرمسابقات سراسری قرآن کریم پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در تبریز به کار خود پایان داد+تصاویرمسابقات سراسری قرآن کریم پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در تبریز به کار خود پایان داد+تصاویرمسابقات سراسری قرآن کریم پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در تبریز به کار خود پایان داد+تصاویرمسابقات سراسری قرآن کریم پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در تبریز به کار خود پایان داد+تصاویرمسابقات سراسری قرآن کریم پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در تبریز به کار خود پایان داد+تصاویر