تاریخ: ۶:۳۵ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۴

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، علی عسکری معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش شهرستان کوهبنان روز گذشته سه‌شنبه، ۳ بهمن در حاشیه برپایی فاز دوم مسابقات فرهنگی و هنری شهرستان گفت: به طور مستمر آموزش و تربیت باید طبق آموزه‌های قرآنی و سیره امامن معصوم(ع) در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، علی عسکری معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش شهرستان کوهبنان روز گذشته سه‌شنبه، ۳ بهمن در حاشیه برپایی فاز دوم مسابقات فرهنگی و هنری شهرستان گفت: به طور مستمر آموزش و تربیت باید طبق آموزه‌های قرآنی و سیره امامن معصوم(ع) در کنار هم صورت پذیرد تا روح و جسم آدم همزمان پرورش یابند.
وی اضافه کرد: یکی از اقدامات با ارزش در حوزه پرورشی برپایی مسابقات قرآن و معارف اسلامی و علاوه بر این فرهنگی و هنری هست که در فاز مدرسه با شرکت بیشتر دانش‌آموزان برگزار گردید.
عسکری تصریح نمود: دانش‌آموزان برگزیده فاز مدرسه به معاونت پرورشی و تربیت‌بدنی اداره آموزش و پرورش معرفی و برای شرکت در فاز دوم مسابقات آماده گردیدند و امروز شاهد برپایی مسابقات فرهنگی و هنری متوسطه اول و دوم هستیم و مسابقات مدرسه ها خستین در اوائل سال آینده برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: مسابقات دانش‌آموزی در رشته‌های قرآن، احکام، اذان، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، مطالعه و تحقیق، نشریه دیواری، انشای نماز، هنرهای دستی و تجسمی و …
عسکری گفته بود: به منظور آمادگی زیادتر و خوب تر کلاس‌های آموزشی مخصوص دانش‌آموزان منتخب فاز دوم برگزار می‌شود تا آن‌ها با آمادگی زیادتر در مسابقات فاز استانی شرکت کنند.
معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش شهرستان کوهبنان تصریح کرد: هدف از برپایی مسابقات ایجاد حس نوعدوستی، مشارکت و رفاقت در بین شرکت‌کنندگان هست.

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت چشم نواز و دیدنی در روستای مرزین + فیلم