مسئولیت خاموشی شهر و نارضایتی مردم عملا متوجه شهرداری است

0
اشتراک

مسئولیت خاموشی شهر و نارضایتی مردم عملا متوجه شهرداری است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از امروله، بارش اولین برف زمستانی در شهر صحنه علاوه بر اینکه زیبایی خاصی را در این منطقه ایجاد کرد مشکلات بسیاری همچون قطع برق و مشکل تردد وسایل نقلیه نیز به وجود آورد.

 

تیغه زنی برف در سطح شهرصحنه به کندی انجام میگیرد

 

یکی از شهروندان صحنه ای در گفتگو تلفنی با این پایگاه خبری عنوان کرد : متاسفانه خیابان های سطح شهر توسط وسایل راهداری تیغه زنی نشده و تردد به کندی انجام میگیرد.

 

وی ادامه داد : بر اثر شکسته شدن شاخه درختان و افتادن روی سیم های برق اکثر مناطق قطع می باشد .

 

علی امیدی در پایان گفت : نبود برق اکثر نانوایی ها را تعطیل کرده که این خود یکی از مشکلات مهم برای همه افراد است.

 

 

 

ادارات صحنه باید در روزهای برفی آماده باش باشند نه اینکه در خانه بمانند

 

رضا جعفری در گفتگو با امروله عنوان کرد :  اگر سری به خیابان های شهر بزنید میبینید که شاخه های خشک درختان تا چه اندازه مشکل ساز بوده اند و هیچ کس مسئول جمع اوری آنان نیست.

 

وی ادامه داد : از ساعت های ابتدای صبح تا اوایل ظهر برق اکثر مناطق شهر صحنه قطع بود و چون زندگی اکثر مردم با وسایل الکتریکی کار می کند شرایط را سخت کرده بود.

 

این شهروند صحنه ای در پایان گفت : ادارات صحنه باید در روزهای برفی آماده باش باشند نه اینکه در خانه بمانند و از پشت پنجره برف را تماشا کنند چون بر اثر عدم تیغه زنی خیابان ها بنده شاهد چندین تصادف بودم.

 

برق تمام مناطق شهر صحنه وصل است/ یک ماه پیش با شهرداری جهت هرس درختان مکاتبه داشته ایم

 

فرزاد فتاحی در گفتگو با امروله عنوان کرد : بلافاصله بعد از مطلع شدن از خاموشی و قطع شدن برق در برخی مناطق شهر صحنه، اکیپ های مرتبط این شرکت برای اتصال مجدد برق به مناطق قطع شده اعزام شدند که بر اساس اقدامات صورت گرفته تاکنون مشکل قطع برق تمامی مناطق بطور کامل برطرف شده است.

 

 

وی عمده‌ترین دلیل قطع برق در مناطق را شکسته‌ شدن شاخه های درختان و آسیب‌ دیدن شبکه انتقال و توزیع اعلام کرد و یادآور شد: بر اساس گزارش های متعدد بدست آمده شکسته شدن درختان و برخورد اشیا بیشترین عامل خاموشی این مناطق بوده است چرا که به محض کوچکترین نقص و نزدیک شدن سیم های برق به یکدیگر برق قطع می شود.

 

فتاحی خاطر نشان کرد : از یکماه گذشته مکاتبات جهت هماهنگی با شهرداری به منظور هرس درختان انجام شده ولی به علت کم توجهی شهرداری بی نتیجه مانده است.

 

رئیس اداره برق شهرستان صحنه گفت : با این وضعیت عملا مسئولیت خاموشی شهر ونارضایتی مردم عملا متوجه شهرداری است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.