گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۵:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
مزاحم نوامیس مردم و سارق منازل در میانه دستگیر شد

        فرمانده انتظامی شهرستان میانه تحت مؤثری قرار گرفتن اشخاص و احداث دلهره و بیم از وجود چنین اشخاصی در بعضی مورد ها هدف‌دار بیان کرد و بیان داشت: دزدیدن از منازل یکی از معضلات اجتماعی بشمار می‌آید که با توسعه ابزارها و وسیله مطمئنی، از آمار آن نسبت به سابق کاهش‌یافته […]

 

 

 

  فرمانده انتظامی شهرستان میانه تحت مؤثری قرار گرفتن اشخاص و احداث دلهره و بیم از وجود چنین اشخاصی در بعضی مورد ها هدف‌دار بیان کرد و بیان داشت: دزدیدن از منازل یکی از معضلات اجتماعی بشمار می‌آید که با توسعه ابزارها و وسیله مطمئنی، از آمار آن نسبت به سابق کاهش‌یافته و در چگونگی و ماهیت انجام آن تحولات فراوانی ایجادشده هست.

 

 

 

 

  وی اهتمام کرد: بعضی از اشخاص فرصت‌طلب و سودجو از تهی شدن منازل سوءاستفاده کرده و امنیت جامعه را خدشه‌دار می‌کنند که ضروری هست مردم به‌منظور پیشگیری از سرقت‌های احتمالی توصیه‌ها و هشدارهای پلیس را جدی بگیرند.

 

 

 

  شعفی از فعالیت اشخاصی در ارتباط احداث مزاحمت برای نوامیس و دزدیدن طی هفته‌های موخر در شهر میانه اطلاع داد و اهتمام کرد: تحقیقات پلیسی برای به دام انداختن این اشخاص جریان مثبتی داشته و طی روزهای آینده شاهد دستگیری دلائل مربوط دیگری در سطح شهرستان می باشیم.

این مطلبو از دست ندید!  جاذبه های دیدنی شهر زنجان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  سرهنگ شعفی از مردم خواست تا از حفظ اشیاء نرخی و پول نقد در خانه اجتناب کنند.

 

 

 

  وی اضافه کرد: ارتباط مردم با پلیس ۱۱۰ در گزارش مورد ها مشکوک موجب ناامن شدن محدوده برای مجرمین و افزایش امنیت خانواده‌ها می‌گردد.