گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۵:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
مزاحم نوامیس مردم و سارق منازل در میانه دستگیر شد

        فرمانده انتظامی شهرستان میانه تحت مؤثری قرار گرفتن اشخاص و احداث دلهره و بیم از وجود چنین اشخاصی در بعضی مورد ها هدف‌دار بیان کرد و بیان داشت: دزدیدن از منازل یکی از معضلات اجتماعی بشمار می‌آید که با توسعه ابزارها و وسیله مطمئنی، از آمار آن نسبت به سابق کاهش‌یافته […]

 

 

 

  فرمانده انتظامی شهرستان میانه تحت مؤثری قرار گرفتن اشخاص و احداث دلهره و بیم از وجود چنین اشخاصی در بعضی مورد ها هدف‌دار بیان کرد و بیان داشت: دزدیدن از منازل یکی از معضلات اجتماعی بشمار می‌آید که با توسعه ابزارها و وسیله مطمئنی، از آمار آن نسبت به سابق کاهش‌یافته و در چگونگی و ماهیت انجام آن تحولات فراوانی ایجادشده هست.

 

 

 

 

  وی اهتمام کرد: بعضی از اشخاص فرصت‌طلب و سودجو از تهی شدن منازل سوءاستفاده کرده و امنیت جامعه را خدشه‌دار می‌کنند که ضروری هست مردم به‌منظور پیشگیری از سرقت‌های احتمالی توصیه‌ها و هشدارهای پلیس را جدی بگیرند.

 

 

 

  شعفی از فعالیت اشخاصی در ارتباط احداث مزاحمت برای نوامیس و دزدیدن طی هفته‌های موخر در شهر میانه اطلاع داد و اهتمام کرد: تحقیقات پلیسی برای به دام انداختن این اشخاص جریان مثبتی داشته و طی روزهای آینده شاهد دستگیری دلائل مربوط دیگری در سطح شهرستان می باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  سرهنگ شعفی از مردم خواست تا از حفظ اشیاء نرخی و پول نقد در خانه اجتناب کنند.

 

 

 

  وی اضافه کرد: ارتباط مردم با پلیس ۱۱۰ در گزارش مورد ها مشکوک موجب ناامن شدن محدوده برای مجرمین و افزایش امنیت خانواده‌ها می‌گردد.