تاریخ: ۱۵:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از بولتن نیوز، رسانه‌های جایی ایالات متحده درج کردند: چارلز منسون که اوایل این ماه به بیمارستانی در کالیفرنیا جابه جا شده بود پس از گذراندن چهار دهه در زندان مُرد. بعضی رسانه‌ها می‌گویند: در ماه ژانویه، منسون به سبب خونریزی گردیدید روده به بیمارستان جابه جا گردید […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از بولتن نیوز، رسانه‌های جایی ایالات متحده درج کردند: چارلز منسون که اوایل این ماه به بیمارستانی در کالیفرنیا جابه جا شده بود پس از گذراندن چهار دهه در زندان مُرد.

بعضی رسانه‌ها می‌گویند: در ماه ژانویه، منسون به سبب خونریزی گردیدید روده به بیمارستان جابه جا گردید و به جراحی احتیاج داشت ولی پزشکان بیان کردند که او برای جراحی شدن ضعیف هست و بالاخره به زندان بازگردانده گردید.

در سال ۱۹۶۹ منسون پیروان خود را به کشتن هفت تن مامور کرد. همچنین یک زوج ثروتمند در لس آنجلس هم از طریق اعضای گروه منسون به کشتن آمدند.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه خبری بی‌بی‌سی، چارلز منسون خود در هیچکدام از این قتل‌ها همکاری نداشته هست و پیروان خود را به انجام این قتل‌ها مامور کرده هست.

یورونیوز نیز در گزارشی درج کرد: منسون و سه خانم همدست وی در سال ۱۹۷۱ به گناه کشتن محاکمه و مجرم شناخته گردیدند. آ

چارلز منسون ۱۲ بار درخواست عفو کرد که از سوی مقام های دولتی رد گردید. آ