گروه: زنان
تاریخ: ۶:۲۱ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷
مربی تیم ملی دوچرخه سواری زنان: مشکل کلیدی نداشتن پیست چوبی هست

ریحانه طالبی در گفت وگو با ایسنا، در مورد بر پایی آخرین فاز اردوی تیم ملی دوچرخه سواری سرعت در اهواز، اظهار کرد: مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ مالزی را پیش رو داریم که با توجه به شرایط مناسب آب و هوایی اهواز در این جا اردو زدیم. خدا را سپاس وضع از نظر رسیدگی خوب هست […]

ریحانه طالبی در گفت وگو با ایسنا، در مورد بر پایی آخرین فاز اردوی تیم ملی دوچرخه سواری سرعت در اهواز، اظهار کرد: مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ مالزی را پیش رو داریم که با توجه به شرایط مناسب آب و هوایی اهواز در این جا اردو زدیم. خدا را سپاس وضع از نظر رسیدگی خوب هست و علاوه بر این شرایط پیست نسبت به سال های گذشته بسیار خوب تر شده هست.

وی دنبال کرد: ورزشکاران در این اردو شرایط خوبی دارند و رکوردهایشان نیز خوب هست و ان شاءالله که در مسابقات پیش رو نتیجه های خوبی حاصل گردد.

مربی تیم ملی دوچرخه سواری سرعت زنان در مورد حجم خوزستان در این رشته نیز گفت: خوزستان چه در بخش آقایان و چه در بخش زنان دوچرخه سواری با توجه به پیستی که دارد، توان دارد پتانسیل بالایی داشته باشد. این استان، ورزشکاران زیادی دارد و توان دارد نفرات بیشتری را هم به تیم ملی معرفی کند. در سال های گذشته نیز نفرات خوبی را از خوزستان در تیم ملی داشته ایم.

وی اضافه کرد: با توجه به این که حالا وضع پیست دوچرخه سواری اهواز خوب تر شده هست، امید دارم در سال های آینده، ورزشکاران خیلی خوبی را به اردوهای تیم ملی معرفی کنند.

طالبی در جواب به این سؤال که چه عنوانی را برای تیم ملی در مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ حدس می کنید؟ بیان کرد: امید داریم سال کنونی در مسابقات قهرمانی قاره آسیا به سکو برسیم و به اکتساب مدال خوش بین هستیم، چون که رکوردهای ورزشکاران مان خوب هست.

وی گفت: خدا را سپاس وضع خوب هست و با توجه به نگاه مخصوصی که رییس فدراسیون به بخش زنان دارد، اردوها برای این بخش به طور مداوم برگزار می گردد اما مشکل عمده ای که دوچرخه سواری ایران با آن رو به رو هست، نداشتن پیست چوبی هست. ما واقعا از نظر سخت افزار با مشکل رو به رو هستیم. بازیکنان مان در پیست سیمانی تمرین می نمایند و هنگامی در پیست چوبی مسابقه می دهند، این مبحث در عملکردشان مؤثر هست و دچار مشکل می گردند.

مربی تیم ملی دوچرخه سواری سرعت زنان با بیان این که حریفان قوی در بخش سرعت داریم، عنوان نمود: با توجه به این که قهرمان جهان و المپیک از قاره آسیا هستند، شرایط دشواری داریم و اگر در قاره آسیا بتوانیم اکتساب سکو کنیم، در رقابت های قهرمانی جهان نیز توان داریم نتیجه های خوبی دریافت کنیم.

انتهای پیام