تاریخ: ۹:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۴
مراسم گرامیداشت مقام معلم در دانشگاه آزاد خلخال/ تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  ازناو، همزمان با سالروز شهادت شهید مرتضی مطهری ونامگذاری این هفته به عنوان هفته معلم جشن روز معلم با حضور استاتید حوزه و دانشگاه در محل استاد سرای دانشگاه آزاد اسلامی خلخال برگزار شد. دراین مراسم  حجت الاسلام والمسلمین […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  ازناو، همزمان با سالروز شهادت شهید مرتضی مطهری ونامگذاری این هفته به عنوان هفته معلم جشن روز معلم با حضور استاتید حوزه و دانشگاه در محل استاد سرای دانشگاه آزاد اسلامی خلخال برگزار شد.

دراین مراسم  حجت الاسلام والمسلمین سید محسنی محسنی رئیس اداره تبلیغات اسلامی خلخال در سخنانی ضمن پاسداشت مقام شهید مرتضی مطهری (ره) گفت: یک از ویژگی های مهم استاد شهید مرتصی مطهری مرجعیت علمی اش بود.

وی  اضافه کرد: این شهید امیال نفسانی خود را در وجود خود کشت و در کنار مردم در مسیر ولایت پذیری حرکت کرد.

محسنی بر لزوم وحدت حوزه ودانشگاه تاکید وگفت: زمانی قبل در بین حوزه و دانشگاه یک فاصله و شکاف ایجاد شد که نباید این شکاف علمی تکرار شود.

بشیر خالقی نماینده مردم خلخال وکوثر درمجلس شورای اسلامی نیز با تبریک روز معلم به تمامی معلمان ، اساتید، بازنشستگان و پیشکسوتان این حوزه  گفت: پیگیر موضوعات مربوط به اساتید دانشگاه در مصوبات مختلف مجلس بودیم و بنده آماده استفاده از نظرات و راهنمایی های اساتید دانشگاه های شهرستان در جهت توسعه و پیشبرد اهداف خلخال هستم .

این مطلبو از دست ندید!  وقتی حفظ سگ در منزل نشانه طبقه اجتماعی می گردد

در این مراسم دکتر حجت الله درخشان با قدردانی از زحمات شهید مرتضی مطهری و یادآوری تالیفات ارزشمند این شهید در دوران زندگی گفت: دانشگاه آزادشهرستان خلخال به عنوان واحد بزرگ دانشگاهی در رتبه بندی دانشگاه های کشور  رتبه دوم استانی را کسب کرده و بیش از ۷۰۰ مقاله پژوهشی  از نتایج علمی و پروهشی این دانشگاه است.

وی افزد: اساتید این دانشگاه ۷۰ کتاب تالیفی و ترجمه داشتند که دو مرکز رشد نیز  در زمینه IT و داروهای گیاهی نیز در همین ماه به بهره برداری می رسد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خلخال گفت: از ابتدای کار دانشگاه آزاد خلخال ۱۳ هزار  نفر از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند.

در این مراسم با حضور مسئولین از زحمات اساتید شهرستان خلخال تجلیل شد.

 

 

مراسم گرامیداشت  مقام معلم در دانشگاه آزاد خلخال / WWW.AZNAV.IR مراسم گرامیداشت  مقام معلم در دانشگاه آزاد خلخال / WWW.AZNAV.IR مراسم گرامیداشت  مقام معلم در دانشگاه آزاد خلخال / WWW.AZNAV.IR مراسم گرامیداشت  مقام معلم در دانشگاه آزاد خلخال / WWW.AZNAV.IR مراسم گرامیداشت  مقام معلم در دانشگاه آزاد خلخال / WWW.AZNAV.IR مراسم گرامیداشت  مقام معلم در دانشگاه آزاد خلخال / WWW.AZNAV.IR مراسم گرامیداشت  مقام معلم در دانشگاه آزاد خلخال / WWW.AZNAV.IR مراسم گرامیداشت  مقام معلم در دانشگاه آزاد خلخال / WWW.AZNAV.IR مراسم گرامیداشت  مقام معلم در دانشگاه آزاد خلخال / WWW.AZNAV.IR

 انتهای پیام /