تاریخ: ۱۴:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
مدیر جدید خانه فرهنگ ایثار و مقاومت معرفی شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، در این مراسم ، حجت‌الاسلام انصاری طی سخنانی ضمن تبریک ایام مبارک شعبانیه به اهمیت و ضرورت پرداختن به فرهنگ ایثار و مقاومت تأکید کرد و گفت: تاریخ گواهی می‌دهد و تجربه نشان داده در هر برهه‌ای از زمان، ایثار و مقاومت نقش ارزنده‌ای در پیروزی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، در این مراسم ، حجت‌الاسلام انصاری طی سخنانی ضمن تبریک ایام مبارک شعبانیه به اهمیت و ضرورت پرداختن به فرهنگ ایثار و مقاومت تأکید کرد و گفت: تاریخ گواهی می‌دهد و تجربه نشان داده در هر برهه‌ای از زمان، ایثار و مقاومت نقش ارزنده‌ای در پیروزی حق علیه باطل داشته است و کشور ما در عرصه‌های مختلف بارها تجلی ایثار را دیده و به واسطه این فرهنگ غنی، دست‌آوردهای بزرگی همچون انقلاب و دفاع مقدس را داشته است.
مشاوروزیر فرهنگ ارشاد اسلامی ضمن بیان ضرورت و اثر بخشی ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری، به نقش خانه فرهنگ ایثار و مقاومت در این راستا اشاره کرد و افزود: طرح و ایده خانه فرهنگ و ایجاد چنین رویکردی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کاری ارزشمند و قابل احترام است و از آنجا که وظیفه‌ذاتی و دغدغه اصلی‌ وزارت ارشاد، فرهنگ است با کمک خانه فرهنگ به عنوان یک بازوی اجرایی قوی و مستحکم می‌توان به نتایج ارزنده ای دست یافت.
وی همچنین اضافه کرد: خانه فرهنگ ایثار یک نقطه است برای حرکتی بزرگ در جهت تقویت و ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در سطح جامعه و یکی از بهترین جایگاه‌ها برای پرداختن به این مقوله ارزشی است.
انصاری ضمن اشاره به موانع و مشکلاتی که می‌تواند پیش روی خانه فرهنگ باشد به تلاش مضاعف برای رسیدن به مطلوب اشاره کرد و عنوان کرد: مشکلات نباید ما را از هدف و آرمانی که داریم دور کند و همه باید بکوشیم تا نقش سازنده‌ای در بهبود و گسترش فرهنگ داشته باشیم.
همچنین در این مراسم عبدالحمید مؤذن به عنوان مدیر جدید خانه فرهنگ ایثار و مقاومت معرفی شد. وی با سابقه ایثارگری و حضور در دفاع مقدس، دارای تحصیلات کارشناسی ارشد مدیریت دولتی بوده و با سوابق طولانی مدیریتی و اجرایی در حوزه های فرهنگی و هنری وظیفه کرده است.
انتهای پیام

این مطلبو از دست ندید!  تصویرهایی از طبیعت جذاب در روستای تابستان نشین