تاریخ: ۱۴:۳۹ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۳
مدرسه طبیعت در مشهد پلمب گردید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، ، مهدی مجیدی‌فر مدیر روابط‌عمومی آموزش و پرورش خراسان‌رضوی با اشاره به پلمب مدرسه طبیعت در مشهد گفت: در حوزه مدرسه طبیعت رخدادی که رخ داده توقف آن هست؛ در قانون داریم که هر مجموعه‌ای که بخواهد تحت عنوان مدرسه فعالیت […]

مدرسه طبیعت در مشهد پلمب شدبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، ، مهدی مجیدی‌فر مدیر روابط‌عمومی آموزش و پرورش خراسان‌رضوی با اشاره به پلمب مدرسه طبیعت در مشهد گفت: در حوزه مدرسه طبیعت رخدادی که رخ داده توقف آن هست؛ در قانون داریم که هر مجموعه‌ای که بخواهد تحت عنوان مدرسه فعالیت نماید باید مجوز لازم را از آموزش و پرورش داشته باشد و در غیر این صورت نمی‌توانید کاری مربوط با فعالیت‌های آموزشی صورت دهید.
وی اضافه کرد: وقتی عنوان مدرسه به یک مجموعه تلقی می‌شود منظور مکانی هست که فعالیت آموزشی دارد و باید مجوز داشته باشد، اما مدرسه طبیعت بدون مجوز بود و این مساله غیرقانونی هست و تذکراتی نیز داده شده بود و دو دستگاه متولی دیگر نیز به این مدرسه یادآور شدند، اما فعالیت ادامه پیدا نمود و سر انجام فعلا فعالیت مدرسه متوقف گردید تا دوستان به طور قانونی در پی مجوز باشند.
مدیر ارتباطات عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: اگر مدرسه طبیعت مبدل به مدرسه گردید باید مطابق قانون آموزشی فعالیت نمایند و پس از آن فعالیت‌های فوق برنامه را با سازگاری اولیاء دارا باشند. اگر در این مدرسه رخدادی رخ می‌داد چه کسی پاسخگو بود؟ این مدرسه باید مجوز می‌داشت و به سبب همین عدم مجوز داشتن پلمب شده هست.

این مطلبو از دست ندید!  صاعقه، رعدوبرق یا آذرخش/ با برق آسمان اتصال پیدا نکنید!

“”