مدال‌آوران مسابقات ملی مهارت معرفی شدند+ جدول اسامی

0
اشتراک

مدال‌آوران مسابقات ملی مهارت معرفی شدند+ جدول اسامی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس،‌ مراسم اختتامیه مسابقات ملی مهارت پیش از ظهر امروز با حضور علی ربیعی وزیر تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی، محمدامین سازگارنژاد رئیس آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و سایر مسئولان استانی این سازمان برگزار شد.

در ادامه این مراسم افرادی که در حریان مسابقات ملی حائز رتبه‌های اول‌، دوم و سوم شدند به طور کامل معرفی و توسط وزیر کار مدال‌های خود را دریافت کردند که اسامی این افراد در رشته‌های مختلف به طور کامل منتشر می‌شود.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از فارس، در این دوره از مسابقات مهارت در مرحله کشوری ۴۹۲ نفر به مرحله پایانی راه یافته بودند که نسبت به سال گذشته رشد ۲۱٫۱۸درصدی را نشان می‌دهد. در مجموع ۴۵ طلا، ۳۵ نقره و ۳۷ برنز به شرکت‌کنندگان مسابقات اهدا شد.

همچنین مرحله تخصصی برگزاری اردوها از ۲۰خرداد تا ۱۲ مهر ۹۶ برگزار می‌شود که افراد برتر به چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت در ابوظبی در ۲۹ رشته شرکت خواهند کرد.

لیست مدال آوران (طلا- نقره- برنز)

ردیف مدال نفرات استان نام و نام خانوادگی مدال‌آور رشته
۱ برنز سوم همدان محمد عطایی راد اتصالات چوبی
۲ برنز سوم تهران امیرحسین نیکوفراز اتصالات چوبی
۳ برنز سوم فارس سینا زارع اتصالات چوبی
۴ نقره دوم اردبیل مهران عطایی تپراقلو اتصالات چوبی
۵ طلا اول اصفهان مسعود مصلحی اتصالات چوبی
۶ برنز سوم تهران حسین رضایی الکترونیک
۷ نقره دوم اصفهان علی نصر اصفهانی الکترونیک
۸ طلا اول مرکزی مهدی علیزاده الکترونیک
۹ برنز سوم اصفهان مهدی رستمی آجرچینی
۱۰ طلا اول خراسان رضوی محمد جواد طهانی آجرچینی
۱۱ طلا اول یزد محمد جواد پورتقی آجرچینی
۱۲ برنز سوم مرکزی فائزه مهرابی آشپزی
۱۳ برنز سوم خوزستان زیبا امیدیان آشپزی
۱۴ نقره دوم قم ساره علی آتشی آشپزی
۱۵ طلا اول خراسان رضوی فاطمه گلستانی آشپزی
۱۶ برنز سوم تهران محمد وفاجو آکواترونیک (تیمی دو نفره)
۱۷ برنز سوم تهران محمد نوید جان نثاری آکواترونیک (تیمی دو نفره)
۱۸ نقره دوم یزد سید حمزه میرحسینی آکواترونیک (تیمی دو نفره)
۱۹ نقره دوم یزد محمد صدرآبادی آکواترونیک (تیمی دو نفره)
۲۰ طلا اول اصفهان محمد جواد پاکروان  آکواترونیک (تیمی دو نفره)
۲۱ طلا اول اصفهان محمد حسین صالحی آکواترونیک (تیمی دو نفره)
۲۲ برنز سوم کرمانشاه سامان فرخی تاسیسات الکتریکی
۲۳ طلا اول گلستان حمیدرضا رضایی تاسیسات الکتریکی
۲۴ طلا اول مرکزی صادق دلبری قاسمی تاسیسات الکتریکی
۲۵ نقره دوم تهران مهدی شیخی تبرید و تهویه
۲۶ نقره دوم قم محسن داود آبادی تبرید و تهویه
۲۷ طلا اول خوزستان مهدی نبگانی تبرید و تهویه
۲۸ برنز سوم همدان علی قره گوزلو تراش CNC
۲۹ نقره دوم اصفهان محمد حسن مهاجرانی تراش CNC
۳۰ طلا اول زنجان امین امیری تراش CNC
۳۱ برنز سوم البرز حمیدرضا خاکسار جواهرسازی
۳۲ برنز سوم قزوین آرش افشارنیا جواهرسازی
۳۳ برنز دوم مرکزی آرمان نعل‌چی جواهرسازی
۳۴ طلا اول آذربایجان غربی علی وحید آذر جواهرسازی
۳۵ نقره دوم خوزستان علی باقری کاهکش جوشکاری
۳ نقره دوم لرستان دانیال جودکی سلطان‌آبادی جوشکاری
۳۷ طلا اول فارس محمدامین کریمی اصل جوشکاری
۳۸ برنز سوم آذربایجان غربی یگانه جمشاسب خیاطی (فناوری مد)
۳۹ برنز سوم کرمانشاه مهنوش قیماسی خیاطی (فناوری مد)
۴۰ نقره دوم مازندران حانیه رزاقی خیاطی (فناوری مد)
۴۱ طلا اول اصفهان هانیه اسحاقیان خیاطی (فناوری مد)
۴۲ برنز سوم کردستان آریا صادقی رباتیک (تیمی دونفره)
۴۳ برنز سوم کردستان عرفان غلامی رباتیک (تیمی دونفره)
۴۴ طلا اول اصفهان محمد صادق مجتبایی رباتیک (تیمی دونفره)
۴۵ طلا اول  زنجان حسین محمدی رباتیک (تیمی دونفره)
۴۶ طلا اول زنجان مهران عباسی رباتیک (تیمی دونفره)
۴۷ طلا اول اصفهان امیرحسین بهزادفر رباتیک (تیمی دونفره)
۴۸ نقره دوم اصفهان علیرضا ابراهیمی ساخت و تولید (تیمی سه نفره)
۴۹ نقره دوم اصفهان مسعود قاسمی ساخت و تولید (تیمی سه نفره)
۵۰ نقره دوم اصفهان مسیح ابراهیمی ساخت و تولید (تیمی سه نفره)
۵۱ نقره دوم سیستان و بلوچستان رضا کیخا ساخت و تولید (تیمی سه نفره)
۵۲ نقره دوم سیستان و بلوچستان مصطفی اکبری ساخت و تولید (تیمی سه نفره)
۵۳ نقره دوم سیستان و بلوچستان یاسین ذیحیات کرمانی ساخت و تولید (تیمی سه نفره)
۵۴ طلا اول مازندران سید حسین هکی ساخت و تولید (تیمی سه نفره)
۵۵ طلا اول مازندران میلاد یزدانی ساخت و تولید (تیمی سه نفره)
۵۶ طلا اول مازندران وحید اصغری ساخت و تولید (تیمی سه نفره)
۵۷ برنز سوم همدان امید یزدی صافکاری خودرو
۵۸ طلا اول ایلام محمد رسول حسن بیگی صافکاری خودرو
۵۹ طلا اول کرمانشاه محسن رضایی صافکاری خودرو
۶۰ برنز سوم کرمانشاه سینا امیریان طراحی فضای سبز (تیمی دو نفره)
۶۱ برنز سوم کرمانشاه پوریا ویسی جهان آبادی طراحی فضای سبز (تیمی دو نفره)
۶۲ نقره دوم ایلام میعاد حسینی طراحی فضای سبز (تیمی دو نفره)
۶۳ نقره دوم ایلام خالد نادعلی طراحی فضای سبز (تیمی دو نفره)
۶۴ طلا اول همدان امین قلخانباز طراحی فضای سبز (تیمی دو نفره)
۶۵ طلا اول همدان حسین بداقی طراحی فضای سبز (تیمی دو نفره)
۶۶ نقره دوم اصفهان محمد امین صفری طراحی مهندسی مکانیک
۶۷ نقره دوم آذربایجان شرقی محمدحسینی طراحی مهندسی مکانیک
۶۸ نقره دوم کرمان محمدهانی صافی‌زاده طراحی مهندسی مکانیک
۶۹ طلا اول کرمانشاه علی عسکری طراحی مهندسی مکانیک
۷۰ برنز سوم گیلان محمد حسین کوچکی مقدم طراحی و توسعه وب
۷۱ طلا اول البرز مهدی کاظم‌نیا طراحی و توسعه وب
۷۲ طلا اول یزد علی زارع طراحی و توسعه وب
۷۳ برنز سوم البرز سعید کناری فرز CNC
۷۴ نقره دوم تهران محمد آریانی فرز CNC
۷۵ طلا اول خوزستان سید مهدی موسوی فرز CNC
۷۶ برنز سوم مرکزی رضا لاچینی فناوری اتومبیل
۷۷ طلا اول گیلان  الیاس غلامزاده فناوری اتومبیل
۷۸ طلا اول آذربایجان غربی محمد حمیدی فناوری اتومبیل
۷۹ برنز سوم اصفهان شایان جباری فناوری اطلاعات- راهکارهای نرم افزاری برای تجارت
۸۰ برنز سوم خوزستان کیوان شجری فناوری اطلاعات- راهکارهای نرم افزاری برای تجارت
۸۱ نقره دوم مرکزی علیرضا کربلایی امینی فناوری اطلاعات- راهکارهای نرم افزاری برای تجارت
۸۲ طلا اول آذربایجان شرقی علی حجازی مرند فناوری اطلاعات- راهکارهای نرم افزاری برای تجارت
۸۳ برنز سوم خوزستان احمد موالی فناوری اطلاعات- مدیریت سیستم‌های تحت شبکه
۸۴ نقره دوم اصفهان مهران افتخاری فناوری اطلاعات- مدیریت سیستم‌های تحت شبکه
۸۵ طلا اول تهران پوریا دهقانی فناوری اطلاعات- مدیریت سیستم‌های تحت شبکه
۸۶ برنز سوم فارس هانیه پیروزبخت فناوری طراحی گرافیک
۸۷ برنز سوم ایلام محمد مسعود غیابی فناوری طراحی گرافیک
۸۸ برنز سوم گیلان ابراهیم بایرامی فناوری طراحی گرافیک
۸۹ نقره دوم کرمانشاه اوین رشیدی رستمی فناوری طراحی گرافیک
۹۰ طلا اول زنجان علیرضا ازلگینی فناوری طراحی گرافیک
۹۱ بنز سوم تهران مجید وفایی قنادی (شیرینی‌پزی)
۹۲ برنز سوم سمنان محمدکاشفی قنادی (شیرینی‌پزی)
۹۳ برنز سوم کرمانشاه مهرداد باباجانی قنادی (شیرینی‌پزی)
۹۴ نقره دوم آذربایجان غربی آیسان ستوده‌فر قنادی (شیرینی‌پزی)
۹۵ طلا اول البرز هانیه آخوندی قنادی (شیرینی‌پزی)
۹۶ برنز سوم بوشهر رضا فقیه کابینت‌سازی (چوبی)
۹۷ نقره دوم اصفهان محمد توحیدی‌زاد کابینت‌سازی (چوبی)
۹۸ طلا اول مازندران محمد علیزاده کابینت‌سازی (چوبی)
۹۹ نقره دوم خوزسان سید مهدی موسوی لبرودی کاشیکاری دیوار و کف
۱۰۰ نقره دوم زنجان محمد فرابیگی کاشیکاری دیوار و کف
۱۰۱ نقره دوم کردستان حسین جلالی کاشیکاری دیوار و کف
۱۰۲ طلا اول همدان حسین چهاردولی کاشیکاری دیوار و کف
۱۰۳ برنز سوم بوشهر احمد غلامی‌ کنترل صنعتی
۱۰۴ طلا اول مازندران سینا عیسی‌پور کنترل صنعتی
۱۰۵ طلا اول اصفهان پویا احمدپور کنترل صنعتی
۱۰۶ طلا اول اصفهان محمد بهارستانی لوله‌کشی و گرمایشی
۱۰۷ طلا اول خراسان رضوی احمد شبانی لوله‌کشی و گرمایشی
۱۰۸ طلا اول همدان میلاد بیات لوله‌کشی و گرمایشی
۱۰۹ برنز سوم اصفهان حسین فرهادی مکاترونیک
۱۱۰ برنز سوم اصفهان حمیدرضا احمدی مکاترونیک
۱۱۱ نقره دوم خراسان رضوی سیدبهنام حیدریان مکاترونیک
۱۱۲ نقره دوم خراسان رضوی وحید  نعیمیان مکاترونیک
۱۱۳ طلا اول مازندران سبحان واحد مسکوپایی مکاترونیک
۱۱۴ طلا اول مازندران محمدصالح ایمانی مکاترونیک
۱۱۵ برنز سوم لرستان پوریا نقاش زاده نقاشی خودور
۱۱۶ نقره دوم سیستان و بلوچستان ابراهیم باران فروز نقاشی خودرو
۱۱۷ طلا اول آذربایجان شرقی محمدرضا عبدالهی نقاشی خودرو

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.