گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۸:۰۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
مخالفت با ویلاسازی در منطقه حیران آستارا/ مدیران برخورد کنند

وی با اظهار اینکه شهرستان آستارا بعنوان یک شهرستان مرزی دارای حجم های منحصربه کسی هست و ضروری هست از این استعداد ها در زمینه پیشرفت استان گیلان و شهرستان آستارا بهره برد، گفت: متاسفانه مراجع پولی استان محدود هست وتمامی هزینه ها ضروری هست بصورت درست و اصولی عملیاتی گردد. وی با تاکید بر […]

وی با اظهار اینکه شهرستان آستارا بعنوان یک شهرستان مرزی دارای حجم های منحصربه کسی هست و ضروری هست از این استعداد ها در زمینه پیشرفت استان گیلان و شهرستان آستارا بهره برد، گفت: متاسفانه مراجع پولی استان محدود هست وتمامی هزینه ها ضروری هست بصورت درست و اصولی عملیاتی گردد.

وی با تاکید بر اینکه مردم آستارا ضروری هست از مزیت مرزی بودن شهرستان تماما برخوردار گردند، گفت:این حق مردم مرزنشین آستارا هست که از  یک رفت و آمد پرسود مرزی استفاده ببرند.

وی در ادامه برضرورت برطرف موانع و کمبودهای استان گیلان و شهرستان آستارا تاکید کرد و اضافه کرد: ضروری هست مشکلات را بالاخره صداقت به مردم جابه جا و راهکاری برای آن پیدا کنیم.

استاندار گیلان با اشاره به ویلا سازی های صورت گرفته در دهاتی حیران آستارا، گفت: سرمایه گذاری و ویلا سازی ضروری هست با هدف ارتزاق صورت بگیرد و مسئولان مربوطه ضروری هست از ویلا سازی اشخاصی که از محلی دیگر وارد منطقه و به ویلا سازی اقدام و پس از ان منطقه را ترک کرده برخورد کنند.