گروه: ورزش
تاریخ: ۱۸:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
محکوم به شکست نفت هستیم/تا آخر عمرم پنالتی به سنگربان نمی دهم!

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، مهدی تارتار در جلسه خبری قبل از بازی فردا (جمعه) پارس جنوبی جم با نفت تهران در هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر در سالن کنفرانس ارگان لیگ گفت: بازی خیلی دشواری با نفت تهران داریم. وی در مورد واکنش طرفداران پرسپولیس در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، مهدی تارتار در جلسه خبری قبل از بازی فردا (جمعه) پارس جنوبی جم با نفت تهران در هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر در سالن کنفرانس ارگان لیگ گفت: بازی خیلی دشواری با نفت تهران داریم.

وی در مورد واکنش طرفداران پرسپولیس در هفته سابق نسبت به دادن پنالتی پارس جنوبی، به محسن فروزان گفت: من نگاه کردم فروزان با اعتماد به نفس بالایی سمتم آمد و اظهار کرد من می خواهم پنالتی را بزنم.من مربی پارس هستم و ضروری هست در آن لحظه خوب ترین تصمیم را می گرفتم. اکنون تصمیم گرفتم دیگر سنگربان را تا آخر عمر بعنوان پنالتی خانم انتخاب نکنم.

وی در مورد اینکه محسن فروزان گفت من در تمرین های هم پنالتی می زنم و به همین علت پشت توپ جای گرفتم اظهار داشت: ما هفتگی تمرین پنالتی داشتیم ولی در آن یک هفته این کار را انجام ندادیم زیرا زمین تمرینمان مطلوب نبود. به محسن هم گفته بودم اگر در بازی با پرسپولیس دو گل بزنیم و پنالتی دریافت کنیم به تو پنالتی می دهم که بزنی.

تارتار پس از ان در مورد ارزش بازی با نفت تهران اظهار داشت: فردا انتحاری بازی می کنیم. آ

سرمربی پارس حنوبی جم در مورد بی انگیزگی بازیکنانش گفت: چنین مبحثی صحت ندارد. ما در دو بازی موخر بدشانس بودیم.