تاریخ: ۱۳:۲۶ :: ۱۳۹۷/۱۱/۰۲

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، ، فریدون یاوری مدیر کل مراقبت محیط زیست استان با اشاره به شعار سال کنونی روز ملی هوای پاک از مردم و مسئولان درخواست کرد به این با اهمیت توجه ویژه‌ای دارا باشند. وی اضافه کرد:  محصلین آینده سازان و حافظان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، ، فریدون یاوری مدیر کل مراقبت محیط زیست استان با اشاره به شعار سال کنونی روز ملی هوای پاک از مردم و مسئولان درخواست کرد به این با اهمیت توجه ویژه‌ای دارا باشند.

وی اضافه کرد:  محصلین آینده سازان و حافظان محیط زیست برای نسل‌های آتی می باشند.

مدیر کل مراقبت محیط زیست استان در ادامه با اشاره به ایستگاه‌های مستقر سنجش آلودگی هوا در نقاط متفاوت استان گفت: در کمال خوشبختی با کارهای انجام شده و به مدد جریان‌های اقلیمی میزان گرد و غبار نسبت به سال‌های گذشته روند کاهشی داشته هست.

ریاست کمیسیون گردشگری و محیط زیست شورای شهر یکی از مسائل با اهمیت در زمینه داشتن هوایی پاک را چالش سه شنبه‌های بدون خودرو اعلام نمود.

وی اضافه کرد: محیط زیست یعنی ما مطالعه خود را درباره حق و حقوق طبیعت زیادتر کنیم و برای مراقبت از آن کوشش کنیم.

این مطلبو از دست ندید!  جهادگران بسیج دانشجویی فارس در مناطق سیل زده خدمت رسانی می‌کنند

ریاست کمیسیون گردشگری و محیط زیست شورای شهر در ادامه فضای سایبری را محیطی مناسب برای تبلیغات و مراقبت از محیط زیست دانست و محصلین را به چالش سه شنبه‌های بدون خودرو دعوت نمود.

انتهای  پیام/ز

  استقرار ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا