گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۴:۰۸ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۰

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،شمس‌الله امیری رئیس اتحادیه رایانه و انفورماتیک کرمانشاه گفت : در گذشته به دلیل محدودیت‌های که برای واردات گوشی تلفن همراه وجود داشت، شاهد خرید و فروش گذرنامه بودیم، اما اکنون با افزایش گوشی در بازار و واردات قابل توجه از سوی شرکت‌ها، […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،شمس‌الله امیری رئیس اتحادیه رایانه و انفورماتیک کرمانشاه گفت : در گذشته به دلیل محدودیت‌های که برای واردات گوشی تلفن همراه وجود داشت، شاهد خرید و فروش گذرنامه بودیم، اما اکنون با افزایش گوشی در بازار و واردات قابل توجه از سوی شرکت‌ها، این موضوع کمرنگ شده و اگر خرید و فروشی هم انجام شود برای ریجستری گوشی‌هایی است که از قبل وارد بازار شده و اکنون باید ثبت شود.

او محدودیت‌های واردات گوشی تلفن همراه را عامل بروز چنین تخلفاتی در بازار دانست و گفت : اگر واردات گوشی محدودیت کمتری داشته باشد مغازه‌داران هم به سمت چنین تخلفی نمی‌روند.

جلال عزتی معاون اجرایی تعزیرات استان کرمانشاه هرگونه خرید و فروش گذرنامه برای ریجستری گوشی موبایل به اسم دیگران را تخلف دانست.

عزتی گفت: اخیرا نامه ای از سازمان مبارزه با قاچاق کالا دریافت کردیم که موضوع ریجستری تلفن همراه با اطلاعات هویتی دیگران پیگیری شود.

این مطلبو از دست ندید!  آمریکا از مواضع صریح رهبر انقلاب عصبانی است

او گفت: ما هم با همکاری پلیس آگاهی در حال بررسی موضوع هستیم، اما مشخص نیست تاکنون موردی انجام شده، یا نه.

عزتی گفت: در هر صورت این کار تخلف است و در صورت احزار تخلف با افرادی که این کار را انجام بدهند برخورد می‌شود .