گروه: ورزش
تاریخ: ۱۹:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
مجبورم بعضی بازیکنان را کنار بگذارم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، زلاتکو کرانچار بعد از دیدار با استقلال خوزستان که با برابری یک بر یک همراه بود، در جلسه خبری حضور یافت و گفت وگو هایی انجام داد که ماحصل آن را درادامه مطالعه می کنید: مدام می گویم فوتبال ۹۰ دقیقه است! این عکس دو مرتبه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

زلاتکو کرانچار بعد از دیدار با استقلال خوزستان که با برابری یک بر یک همراه بود، در جلسه خبری حضور یافت و گفت وگو هایی انجام داد که ماحصل آن را درادامه مطالعه می کنید:

مدام می گویم فوتبال ۹۰ دقیقه است!

این عکس دو مرتبه برای ما تکرار گردید، در بازی صنعت نفت و پیکان ما شاهد این مساله بودیم و آن چیزی که دائم می‌گویم این هست که بازی

امیدوارم خطا های کسی ما به انتهاء برسد

ما ضروری هست گل‌های زیادتری می‌زدیم تا با آرامش ادامه دهیم ولی بازیکنانمان در نیمه نخست نتوانستند از موقعیت‌ها استفاده کند. ما نباید می‌گذاشتیم رقیب سراغ ما بیاید، رقیبی که به هیچ وجه شانه به شانه سپاهان نبود، از نظر بازی و کوشش بازیکنانم رضایت دارم، ولی از نظر دستاورد رضایت ندارم و امید دارم خطا های کسی ما به انتهاء برسد.

برخی بازیکنان تاکنون هماهنگ نیستند

در ارتباط با بازیکنان در سابق هم گفتم که در طی فصل نقل و انتقالات وادار بودیم که عده ای بازیکن تازه بیاوریم.

مجبوریم بعضی بازیکنان را کنار بگذاریم

ما مجبوریم که در نیم فصل ما مجبوریم که در نیم فصل بازیکنانی که نتوانسته‌اند خود را با شرایط وقف دهند را دگرگونی دهیم.

آیا کناره گیری می دهید؟

مواضع من این هست که در نیم فصل دوم موضع های من این هست که در نیم فصل دوم با کمی اصلاح می ‌توانیم دستاورد های ضروری را به دست آوریم. در دیدار با استقلال ضروری هست به دنبال برتری باشیم و پس از ان تحلیل کنیم و مشکلات در دیدار با استقلال ضروری هست به دنبال برتری باشیم و پس از ان تحلیل کنیم و مشکلات را برای نیم فصل برطرف کنیم.

نمی دانم به چه سبب سیاوش یزدانی افت کرد

آ این صحیح هست که تمرکز بازیکنان در دقیقه های انتهاءی افت می‌کند و من به بازیکنان تاکید کرده بودم که تا آخرین لحظه جریان خودتان را دارا باشید.