گروه: آشپزی
تاریخ: ۱۵:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
متاسفانه درجهان  علم برای ساختن بمب به کارگرفته می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی مسیر دانا؛ به نقل از خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی امروز در ملاقات مدیر کل نهاد کتابخانه‌های خراسان جنوبی و هیئت همراه، عنوان کرد: کتاب یکی از خوب ترین وسیله محافظت و جابه جایی علم هست.     نماینده […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی مسیر دانا؛ به نقل از خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی امروز در ملاقات مدیر کل نهاد کتابخانه‌های خراسان جنوبی و هیئت همراه، عنوان کرد: کتاب یکی از خوب ترین وسیله محافظت و جابه جایی علم هست.

 

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی عنوان کرد: دانستن تمام چیز عالم هست و عالم تمامش علم هست و روزانه علم ریزتر می‌شود و به همان نسبت پیشرفت پیدا می‌کند و رشته‌های تازه به وجود می‌آید.

 

آ

 

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی عنوان کرد: خدا معجزه حضرت محمد(ص) را کتاب قرار داده هست و ۱۴۰۰ سال هست که وسط میدان هست و رقیب می‌طلبد و دنیایی که تمام چیز دارد در آن مانده هست و معجزه واقعی هست و با تمام این توصیف‌ها، ولی مطلق نیست، همان‌طوری که تغذیه مطلق نیست.

 

آ

 

وی اضافه کرد: آدم در تغذیه روحی خود که علم هست دقت ندارد؛ این در حالی هست که غذا برای ورود به بدن از فیلتر گذر می‌کند ولی علم که از مسیر گوش و چشم ورود پیدا می‌کند، فیلیر ندارد و مطلوب یا نامطلوب باشد، به روح ورود پیدا می‎‌کند و لذا عقل ایجاب می‌کند متصدیان کارها آن چیزی که را در دسترس تقاضا کنندگان قرار می‌دهند مطلوب باشد.

این مطلبو از دست ندید!  طرز تهیه سس انچیلادا قرمز و انچیلادای مرغ مکزیکی

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی عنوان کرد: نویسنده کتاب ضروری هست دو خصوصیت برخوردار باشد یکی اینکه در هر رشته ای که تخصص دارد جهل را به خورد مردم ندهد و دوم اینکه از نظر ایمان آن چیزی که را می‌نویسد در آن غرض ورزی نکرده باشد و احساس وظیفه برخوردار باشد.

 

آ آیت الله عبادی اهتمام کرد: از خودمان احساس شرم می‌کنیم و این تمام نا عدالتیی که در جهان می‌شود و این ظالمان دانشمند می باشند و این تحصیل کرده ها جهان را برای تمام زندان کرده اند و هیچ کس هیچ چیز نمی‌گوید و بشر از هر حیوانی بدتر شده هست و عضو ارگان ملت های نیز هستند؛ به چه علت از علم کاری ساخته نشد و به جای این که در خدمت مردم باشد از آن بمب ساخته گردید و برسر مردم ریخته گردید و اینجا هست که علم ضروری هست مفید باشد.