ماسکی که واقعا شما را از شر هوای آلوده حفظ می‌کند

0
اشتراک

ماسکی که واقعا شما را از شر هوای آلوده حفظ می‌کند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از ورج، این ماسک به صورت ماژولار طراحی شده و لذا کاربران می توانند به راحتی فیلترها و بخش های دیگر آن را تغییر داده و تعویض کنند. این نوع طراحی شستشوی خود ماسک پارچه ای مذکور را هم به راحتی ممکن می کند.

شرکت فرانسوی سازنده این ماسک می گوید ساختار Wair به گونه ای است که از کاربران خود به خوبی در برابر دود و آلودگی حفاظت می کند. این ماسک ساختار منعطفی دارد که دهان و بینی فرد را به طور کامل می پوشاند.

ساختار منحنی شکل و فیلتر سه لایه این ماسک از افراد در برابر باکتری ها، عوامل آلرژی زا و دیگر آلودگی های موجود در شهرهای بزرگ حفاظت می کند. امری که با استفاده از ماسک های عادی و ساده متداول ممکن نیست.

این ماسک علاوه بر فیلتر مجهز به فن یا پنکه کوچکی نیز هست که همراه با باتری در کنار ماسک قرار می گیرد و هوای تازه و و فیلترشده و قابل تنفس را به درون ماسک می دمد.

این ماسک همراه با یک برنامه موبایلی عرضه می شود که بیشتر کارکرد آموزشی دارد و حاوی اطلاعاتی در مورد آلودگی های زیست محیطی است. قیمت مدل ساده و بدون فن این ماسک ۷۲ دلار و قیمت مدل های فن دار آن از ۱۵۶ تا ۲۰۸ دلار در نوسان است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.