تاریخ: ۱۴:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
مارکس: به علت فشار مسابقات موهایم ریخت!

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، مارک مارکس، راننده اسپانیایی تیم هوندا در آخرین گرندپری فصل به عنوان قهرمانی مسابقات موتوجی‌پی رسید. راننده هوندا بعد از انتهاء فصل ۲۰۱۷ مسابقات موتور سواری موتوجی‌پی، اعتراف کرد که فصل پر فشاری را پشت سر گذاشته به طوری که مبتلا ریزش موی سر شده […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، مارک مارکس، راننده اسپانیایی تیم هوندا در آخرین گرندپری فصل به عنوان قهرمانی مسابقات موتوجی‌پی رسید.

راننده هوندا بعد از انتهاء فصل ۲۰۱۷ مسابقات موتور سواری موتوجی‌پی، اعتراف کرد که فصل پر فشاری را پشت سر گذاشته به طوری که مبتلا ریزش موی سر شده هست.

وی در ادامه بیان داشت: فصل سختی را پشت سر گذاشتم که فراز و نشیب‌های زیاد و لحظات سختی داشت. گرندپری‌های ابتدایی فصل ۲۰۱۷ از مسابقات انتهاءی، زیاد سخت‌تر بود.

راننده هوندا عنوان کرد: من بلافاصله به دکتر مسابقات موتوجی‌پی مراجعه کردم و او سفارش کرد که روش برخوردم را با مسابقات دگرگونی دهم چون متحمل فشار روانی بسیاری شده‌ام.

وی در انتهاء اهتمام کرد: ما در نیمه دوم فصل با تحولاتی که در موتور احداث کردیم، همه گرندپری‌ها را به کنترل خود در آوردیم و موق بودیم.