گروه: ورزش
تاریخ: ۸:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
ماجرای کَشک های سخنگو و عضو های تزئینی در دکور استقلال

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از بر کناری منصوریان بالاخره مسئولان استقلال برای اینکه در انتخاب سرمربی تازه مورد هجمه قرار نگیرند دست به عمل عجیبی زدند و آن هم انتخاب اشخاصی برای تکشیل کمیته فنی بود، کمیته فنی که انتخاب ها را بر […]

ماجرای کَشک‌های سخنگو و عضو‌های تزئینی در دکور استقلال به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از بر کناری منصوریان بالاخره مسئولان استقلال برای اینکه در انتخاب سرمربی تازه مورد هجمه قرار نگیرند دست به عمل عجیبی زدند و آن هم انتخاب اشخاصی برای تکشیل کمیته فنی بود، کمیته فنی که انتخاب ها را بر گردن بگیرد تا به نحوی مسئولان استقلال مسیری برای فرار از دست انتقاد های پیشکسوتان برخوردار باشند.

انتخابی که نه کمیته فنی از آن خبر داشت و نه رزومه ای مورد ارزیابی قرار گرفته بود.

در این میان تنها نقش اعضای کمیته فنی استقلال این بود که برای سرمربی تازه یک دستیار برگزیدند.

ولی حالا جیری ساناک انتخاب تازه مسئولان استقلال و البته بدون سازگاری کمیته فنی موجب شده تا آه از نهاد بعضی از اعضای این کمیته بر بیاید.کمیته فنی که ارائهی هست و اصلا اعضا در روند انتخاب مربی تازه که اهل چک هست هم نبودند. با این وجود آنان از دستیار بعدی شفر سرمربی تیم هم اطلاعی ندارند و به نظر منحصرا همچنان که مطرح گردید مسئولان استقلال کمیته ای را به صورت نمادین تشکیل دادند تا تنها انتخاب ها را بر گردن اعضای این کمیته بیاندازد.

با وجود این اعضای کمیته فنی با انجام این انتخاب ها از طریق بعضی مسئولان بدون شک ساکت نخواهند جلسه و حتی شنیده می شود بعضی از آنان خواهان بر هم زدن این کمیته می باشند به چه علت که به نظر از اول هم مشخص بوده که کمیته فنی یعنی کشک! چون نه در انتخاب سرمربی نقش داشته اند و نه در انتخاب مربیان خارجی که اصلا رزومه آنان به میز اعضای کمیته فنی در تهران نرسیده، ولی همین مربیان خود را زود تر از رزومه به اردوی استقلال در کیش رسانده اند.

   افتخاری مدیر عامل استقلال که این روز ها صندلی ادارهی خودش نیز لرزان هست ضروری هست تفکری به حال  نقش اعضای کمیته فنی در این باشگاه کند، به چه علت که اینطور انتخاب مربی، آن هم مخفیی و به دور از چشم اعضای کمیته فنی تبعات فراوانی دارد و مسئولان باشگاه ضروری هست بدانند که اعضای کمیته فنی دیگر قرار نیست هر انتخابی را مهر تایید بزنند.

اینجاست که یاد جمله مشهور سلطان پرسپولیس علی پروین در سال های نه چندان دور می افتیم که واقعا این روز ها در استقلال مصداق دارد “مدیر فنی  یعنی کشک!”